Ana Sayfa : : BONUS > GARANTİ : : Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Bundan yaklaşık 10 sene önce ne internet bankacılığı ne de telefon bankacılığı bu kadar yaygın olarak kullanılıyordu.  Banka şubeleri ve şube personeli parayla ilgili işlerimizi halletmemiz için elimizde bulunan yegane finans argümanlarıydı.

Bu dönemde kullanılan bankalarda günümüzdekinden oldukça farklıydı denilebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefon bankacılığı, internet bankacılığı, wap bankacılığı gibi hizmetlerini geliştiren ve yenilemeyi başarabilen bankalar günümüzde 10 yıl öncenin bankalarının yerini almış durumdalar diyebiliriz.

Türkiye’ de kredi kartı kullanım oranının artması ve internetin erişilebilirliğinin yükselmesiyle birlikte bankaların internet bankacılığı şubeleri kullanım oranı oldukçe yüksek seviyelere ulaşmış durumda. İnternet bankacılığında para çekmek ve yatırmak haricindeki bütün işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Hal böyle olunca şubelere sadece hesap açtırmak için uğrar oldu banka müşterileri.

İnternet bankacılığını ve müşteri hizmetleri çağrı merkezini aktif olarak müşterilerine kullandıran bankaların başında Garanti Bankası geliyor. Diğer bankalar belki de Garanti bankasından önce bu hizmetleri müşterilerine vermeye başlamış olmalarına rağmen Garanti gerek yenilikleriyle, gerekse stabil yapısıyla rakiplerini geride bırakmayı bildi.

Bildiğiniz gibi Türkiyede en çok genç nüfus müşteri kitlesine sahip  bankalardan biri Garanti Bankası. Haliyle banka son yıllarda Bonus Card, Garanti American Express, Money Card, Flexi Card gibi kredi kartları ile agresif bir şekilde büyüdü. Bu büyümeyi garanti müşteri hizmetleri kaldırabiliyor mu tartışılır. Ancak garanti bankası çağrı merkezi telefon numarasını aradığınızda karşınıza çıkan kişiyle aranızda geçen diyaloğun istediğiniz yönde gitmesi için size birkaç ipucu verebiliriz.

Bankaların müşteri hizmetlerinde çalışan bir bireyin sizin gibi her gün yüzlerce insanla konuştuğunu ve sizin çalışırken yorulduğunuz kadar onların da müşteri şikayet ve taleplerini karşılamak için yorulduklarını unutmayın ve müşteri hizmetlerinde telefonu açan bay/bayana karşı nazik olun ve empati kurun.

“Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi 444 0 333 numaralı telefonla ulaşılabilir…”

Bonus Kart, Garanti Bankası telefon şubesi Alogaranti, ya da Garanti Bankası Müşteri hizmetlerini aradığınızda daha kaliteli hizmet almak istiyorsanız, sabahın erken saatlerinde çalışanlar henüz dinç ve fazlasıyla güleryüzlüyken, ya da gecenin geç saatlerinde çok fazla çağrı almıyorlarken aramayı tercih edin.

Garanti Bankası çağrı merkezinde size telefonu açan birey size isminizle hitap edecektir. Unutmayın sizde ona Bey Hanım şeklinde hitap eder ve sıcakkanlı bir ses tonuyla konuşursanız size yardımcı olmak için daha istekli hareket edecektir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası Türkiye’ nin her yerinden 444 0 333 ‘ tür. Ayrıca Garanti müşterilerinin memnuniyeti için bir de anayasa çıkarmış. Web sitelerine girdiğinizde bu anayasayı inceleyebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri size aşağıdaki konularda yardımcı olabilir.

Bankacılık Hizmetleri, kredi kartı ile ilgili sorun ve talepleriniz, döviz işlemleri, internet bankacılığı şifre işlemleri, havale eft işlemleri ve daha birçok konuda 444 0 333 garanti bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Tags: , , , , , , , ,"Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri" için 210 yorum yapılmış

 1. 1
  merve
  10 Eylül 2009 saat 08:55

  iyi günler ,öncellikle size bir sorum olacaktı.. ben vodafone mobil modem kampanyasından yararlanmak ve internet faturasını kredi kartımla ödemek istiyorum işim yok ama her ay param oluyor ödeme yapabileceğime güveniyorum bonus card çıkarmak istiyorum acaba mümkünmü lütfen cevabını yazınız …

 2. 2
  ismail büyüksakallı
  14 Eylül 2009 saat 10:10

  İyi günler. Ben money kart sahibiyim,ancak şikayetçiyim.250 tl.lik alışveriş sonucu kartıma yüklenmedi. Tansaştan değişik günlerde 280 tl.lik alışverişim oldu,fakat hesabımda görülmedi. Banka-tansaş on gün git-gel. 19.08.2009 tarihindeki iki alışverişten biri var biri yok. Müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Öyle birkaç sefer değil. 10-15 sefer aradım. Yüklenecek olan meblağın belki iki katı benden çıktı. Telefon parası,zaman vs.olarak. Ve hatta kartı iade ederek suç duyurusunda bulunmayı,valilik tüketici hakları birimine başvurmayı düşünüyorum……!?

 3. 3
  Enver Aksoy
  17 Eylül 2009 saat 08:38

  Pardon ama insanlarla pek diyalog kurmayı sevmiyorsunuz heralde müşteri hizmet numaranızı arıyorum karşıma hep telesekreter servisi cıkıyor. Yani her şeyi telesekreter biliyor biz insanlara ne gerek varmı diyorsunuz. Hadi onu geçtim banka çalışanlarınıza da biraz beşeri münasebetleri iyi olan bi hoca tutup lütfen müşteriye nasıl hitap nasıl hizmet verilmesi gerekiyor öğretin biz garanti bankasıyız burnumuz havalı modundan cıkma dersi aslında. Kartımı kapattım hala fatura alıyorum sizden ama ne bi personeliniz ilgileniyor nede telesekreteriniz kimse cevap verimyor. Borclumuyum size yoksa alacaklımıyım inan ne ben biliyorum ne personeliniz nede telesekreteriniz. Ama ben kolayını buldum bu sizin gelen faturalarınızla ilgili Kahve falı baktıracam.

 4. 4
  sinan karataş
  18 Eylül 2009 saat 12:24

  19.09.2009 tarinde hangi şubeniz açık cevap bekliyorum teşekür ediyorum.

 5. 5
  Tekin
  23 Eylül 2009 saat 10:19

  Bir müşteri hizmetleri yetkilisi biri çıksın şu telefona da anlayalım kimi aradık. Konuşmak zor geliyorsa bana yönlendirin sizin sekreterden daha iyi çözüm bulurum…

 6. 6
  fatma öksüz
  26 Eylül 2009 saat 08:23

  kredi kartım extram mail adresine gönderilecekti

 7. 7
  AHMET KAZAN
  30 Eylül 2009 saat 06:02

  KREDİ KARTI ÜÇRETİNİ ÖDEMEK İSTEMİYORUM TÜM BANKALARDAN KARTIM VAR HİÇ BİR TANESİ TALEP ETMİYOR SİZ NEDEN 35.00 TL ALIYORSUNUZ ALACAK SANIZ KARTIMI İPTAL EDİN LÜTFEN SİZİN BANKANIZLA İŞİM OLMASIN………….

 8. 8
  ENVER ÇENGEL
  6 Ekim 2009 saat 06:21

  Ben Kırıkkaleden arıyorum kullanmış olduğum bir krediden dolayı iki gecikmem var şubem bu konuyu paylaştığım halde icraya konuluyorum yeniden yapılandırma istiyorum hiç bir kimseyle görüşemiyoru lütfen yardımlarınızı diliyorum genel müdürümüze ulaşmaya çalışıyorum ilginize

 9. 9
  hasan
  7 Ekim 2009 saat 02:20

  kullanmakta oldugum garanti flexi kartımın bonus kart olarak çevrilip tarafıma gönderilmesini rica ve arz ederim

 10. 10
  yasar ozmen
  9 Ekim 2009 saat 14:38

  her ne hikmetse ne tlf nede int net garantı bank himetlerınden yararlanamıyor vede ulasamıyorum bu ne biçim saçma sapan şey be kardeşım bunun kolay yolu olamıyacak mı?komuşsunuz bı konusan robotu komusmaktanda bıkmıyor.

 11. 11
  ismail hakkı şimşek
  11 Ekim 2009 saat 02:16

  Garanti bankası yönetimi! Allah rızası için bir adres değişikliği bu kadar mı zor! bu gün iki saate yakın 444 0 333 ü defalarca aradım… nerdeeee! bir adres değişikliğini yaptıramadım. karar aldım bonuslarımı iptale. benimkisi kücücük demokratik bir tavır.

 12. 12
  ramazan
  17 Ekim 2009 saat 02:55

  İYİ GUNLER BEN KIREDİ KARTI BASVURUSU YAPTIM VE HALEN DAHA CEVAP GELMEDİ ACABA NE ZAMAN BELLİ OLUR

 13. 13
  murat
  17 Ekim 2009 saat 11:05

  kredi kartı yıllık aidatlarımı geri istiyorum vermezseniz kartımı iptal edeceğim.

 14. 14
  hüseyin cömert
  18 Ekim 2009 saat 05:34

  bundan on beş gün önce bonus kredi kartım adresime gönderildi diye mesaj aldım ama hala elime geçmedi sebebi ne olabilir ? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 15. 15
  sinan kolaçoğlu
  19 Ekim 2009 saat 09:11

  Garanti bankası yönetimi kıredi kartım son kullanma tarihi geçmişdiye fsm bulunan bankamatik kartımı yuttu yada el konuldu ne müşteri hizmetleri nede tlf hizmetlerinizden bir yardım alamadık bu nasıl bankacılık hizmetidir anlamadık?

 16. 16
  alparslan dinçer
  20 Ekim 2009 saat 15:58

  Garanti bankası bonus kredi kartımdaki sigortayı kaldırın ilk aydan sonra şubenize gittim, iptalini söyledim tamam dediler hala ödüyorum yatırdığım sigorta parasının iadesini istiyorum yoksa iptal edeceğim. Bu konuyu düzeltirseniz sevinirim bide ekstrelerimin mail adresine gönderirseniz iyi olur öyle bi şey varmış diye duydum?….

 17. 17
  seyhan çakır
  22 Ekim 2009 saat 07:36

  Telefonla garanti bankası müşteri temsilcisine ulaşamıyorum…kredi kartı ücreti ile ilgili görüşmek istiyorum Lütfen bu konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum….

 18. 18
  özkan tiryaki
  23 Ekim 2009 saat 05:30

  Kredi kartımın son kullanma tarihi geçmiş.borcumu müşteri hizmetlerinden öğrenemiyorum, 1 senedirde bonus kartımı kullanmıyorum ama kart ücreti alınmış iptal edileceğini söylediler ama koskoca Garanti bankasına yakışmıyor malesef. Lütfen artık biri ilgilensin.

 19. 19
  uğur
  25 Ekim 2009 saat 07:38

  Merhaba ben uzun zamandan beridir sizin müşterinizim. her yıl kart limitimin artırılması için sizden gelen telefonlara HAYIR cevabıverdim. kart limitim 3.000 TL.dir. her ay düzenli ödüyorum.üç kez ihtiyaç kredisi talebim oldu (3.000 TL.) için ancak red edildi.madem bir güvensizlik var neden kart limitim 3.000 TL. ve her yıl arttırmam için aranıyorum anlayamadım.bu konu hakkında bir cevap bekliyorum LÜTFEN beni aydınlatırsanız mamnun olurum. saygılarımla

 20. 20
  çiğdem manastırlı
  25 Ekim 2009 saat 15:52

  iyi aklamlar daha önce bonus kartım vardı taksitledirmeye almıştım ve ödeyemediğim için icralık olmuştum ondan sora borcumu kapatmıştım ve 5 yıl boyunca kulanım hakı elimden alınmıştı bu sürenin dolup dolamadığını örenmek için müşteri hizmeklerini aradım ama hiç birinden yanıt alamdım bana şube gitmemi sölüyolar ama onlarda yardımcı olmuyolar ilaki bi bankada tanıdık bir müdürümüzünmü olması lazım bana yardımcı olursanız memnun olurum

 21. 21
  selçuk sert
  25 Ekim 2009 saat 17:03

  kredikartımın borcunu ödeyemiyorum yapılandırıp taksitle ödemek istiyorum ne yapmam gerekiyor

 22. 22
  hülya
  28 Ekim 2009 saat 04:20

  kredi kartı borcum neden benim haberim olmadan maaşımdan kesiliyo faizi durdurmak için tel ediyorum telesekreter neden çıkıyo yardım bekliyorum yeter bu kadar, acil ulaşılsın bana.

 23. 23
  hüseyin
  30 Ekim 2009 saat 14:09

  2002 yılında kullanmıs oldugum kredi kartından dolayı kara listeye girdim kısa sürede borcumu ödedim ama sicilimden silinmedi bu yüzden çok mağdur oluyorum ilgili arkadaslar yardımcı olursa sevinirim HÜSEYİN

 24. 24
  fuat
  31 Ekim 2009 saat 05:38

  merhaba uzun zamandır müşterinizim ve hizmetinizden memnunum ama son zamanlarda exıstralarımı alamıyorum ilgilerinize teşekürler

 25. 25
  ibrahim
  31 Ekim 2009 saat 11:57

  merhabalar adım ibrahim göksugüzel bankanızın müşterısıyım kredı kartı kulanıyorum banka tarafında sıgortalandım buna karşılık her ay bakıyemden 10 tl kesılıyo mumkunse iptal etmek istıyorum lütfen şimdıden teşekurler

 26. 26
  hacı yazar
  31 Ekim 2009 saat 13:59

  yıllık ödenen kart ücretinden şikayetciyim.ödenen mebla 50.00tl çok fazla bu konuyla ilgili en kısa zamanda bana dönerseniz sevinirim.aksi taktirde kredi kartımın iptalini sizden istiyorum.?

 27. 27
  melek
  3 Kasım 2009 saat 15:00

  ben kredı kartını ıstemeden bana geldı gerı gonderdım iştanbuldan arandım sebebını sordular istemıyorum dıye ıfadede bulundum kısa sure sonra bı daha geldı bu defa subesunden iptal ettırmek ıstedım ne yazık kı muhatap bulamadım ve kayboldu yıne gelecekmıs sms gelıp duruyo pekı ben nasıl acıklıycam ben ıstemeden kartın gelmemesı yanı istemıyorum kart magduru olmak ıstemıyorum ben borçsuz yasamayı sevıyorum

 28. 28
  MEHMET KAHVECİ
  4 Kasım 2009 saat 04:55

  6.000.Bin Lira olan bonus plus kartımı 10.000.Liraya çıkarmak istiyorum müşteri himetlerini aradım bir sürü şeyler istedi daha önce telefonla talep etmitim bir kaç soru sordular yükselmişti bu konuda yardımlarınızı bekleri saygılar sunarı sağlıkcı mehmet kahveci…..

 29. 29
  mustafa burhan gözem
  4 Kasım 2009 saat 05:26

  marhaba ben yaklaşık bir ay önce kıredi kartı için internetten başvuru yaptım ama kartım hala gelmedi en azından bir haber verin bede ona göre işimi ayarlıyayım yeni dükkan açtım kıredı kartına ihtiyacım var

 30. 30
  ERKAN
  4 Kasım 2009 saat 07:25

  KREDİ KARTIMIN EKSTRESİ E-MAİL ADRESİME GELMESİNİ RİCA EDİYORUM

 31. 31
  vesile
  4 Kasım 2009 saat 12:52

  merhabalar hemen konuya girmek istiyorum işlerimin bozulması nedeniyle kart borcum ve kredi borcumu ödeyemedim ve taksitlendirme yapıldı şimdi öyle ödeme yapıyorum ancak kredide kefilim olan kişiye ihtarname gibi bi b ilirge gelmiş.ben tahhaüt name yaptım ve ödemelere başladım..kefilim daha fazla rahatsız edilmemesi ve bu konu hakkında beni bilgilendirmek için lütfen yetkili kişi bana dönerse sevinirim iyi çalışmalar enkısa zamanda cevap bekliyorum numaramda bankanızda kayıtlı telefonla dönerseniz daha çok sevinirim..teşekkürler…

 32. 32
  hüseyin yıldız
  6 Kasım 2009 saat 14:07

  merhaba garanti ben kredi kartı istiyorum lütfen yardımcı olun

 33. 33
  burhan bak
  7 Kasım 2009 saat 12:33

  ya benim kredim kartım kaybolmuş yenisini istedim 6 ay oldu alamadım biran önce gelmesini istiyorum

 34. 34
  serpil
  10 Kasım 2009 saat 11:10

  bonus kart kullanıcısıyım.geçen yık extremde benim bilgim dahilinde olmadan eureko sigorta diye bir sigorta kesintisi yapılmıştı..ben bunu ektrelerden geç farketmiştim.bilgim dahilinde olmayan bu sigorta hangi hakla benden kesiliyor.geçen yıl aradım telefon da müşteri temsilcii şubeye gidin dedi. o ara yoğunlukdan ki sizin şubelerinizdeki yavaş yürüyen sistmeden nefret ettiğim için biraz da ertelemekden gidip başvuru yapamadım.bu gün ektremde aynı eureko sigorta adına yine benim bilgim dışında bir kesinti yapılmış.müşterinin haberi ve onayı olmadna böyle bir kesinti yapmanız gasp eder gibi hangi hakka dayanıyor.bu yanlış uygulamanın sona erdirilip paramın iadesinin sağlanmasını istiyorum.umarım sonuç bana bildirilir.bankanıza güven duymak isterim :(

 35. 35
  Ayşe Güven
  11 Kasım 2009 saat 04:56

  Bankanızdan konut kredisi çektim
  yeniden yapılandırmak için başvurdum ama cevap gelmedi bu konuda bilgiverirseniz memnun olurum.diger bankalarda en geç bir hafta içinde cevap geliyor benim bir ayı geçti.

 36. 36
  Baran
  14 Kasım 2009 saat 06:25

  bir ay oldu kart başvurusunda bulunduk kart bana ulaşmadı lütfen ulaştırın müşterilerle böylemi ilgileniyosunuz saygılar…

 37. 37
  Recep
  14 Kasım 2009 saat 06:28

  bir ay oldu kart bize ulaşmadı en kısa zamanda bana ulaşırsa memnun olurum saygı duydugumuz bir bankanın böyle yapması yakışık almaz sizcede öyle degil mi?
  bence sizde v öyle düşünüyorsunuz

 38. 38
  gökhan şahin
  16 Kasım 2009 saat 07:46

  iyi günler bana kredi kartı gelecekti adresi eksik verdiğim için gelmemiş olabilirmi bankaya gittim bankada bana kredi kartının nerde olduğunu görünmediğini söylediler kartım fb bonus card olduğu için bankaya geri gitmiyormuş card yardımcı olursanız sevinirim

 39. 39
  mahsum erdoğan
  17 Kasım 2009 saat 10:50

  bana 3 kart vermışsınız alışverş yapın diyede herzaman mesaj atıyorsınız ama kartlarada bloke koymışsınız

 40. 40
  nuri
  17 Kasım 2009 saat 14:15

  iyi akşamlar… bana ait bonus plus kartıma bana sorulmadan (eureko sigorta) kartıma sigorta yapılmış… kartımı iptal ettirdim ama sigortaya ulaşamıyorum üçaydır maaşımdan haberim olmadan kesinti yapılıyormuş… bu sorumsuzluğun cevabını bana kim verecek… şubenize başvurduğumda da sigortayı iptal etme işini bana bıraktınız sigorta yapılırken benden onay istendide mi iptal edilmesini bana yüklüyorsunuz…gereğinin yapılmasını istiyorum

 41. 41
  sinem
  18 Kasım 2009 saat 08:38

  bir ay önce maaş katı için başvurdum ama hala gelmedi

 42. 42
  murat orhan
  18 Kasım 2009 saat 10:59

  merhaba ben 6 ay önce banka şubesinden kredi kartına başvurdum fakat sonradan türlü sebebler gösterilip kredi kartımı alamadım buna rağmen sürekli kampanyalarla ilgili mailler gelmekte ayrıca kartımın limitinin yükseltileceği mailde belirtilmekte benim kartım çıktımı çıkmadımı bankaya her gittiğimde müşteri hizmetlerini aramamı söylüyorlar. Müşteri hizmetlerindede çıktığı ama neden ulaşmadıklarını bilemediklerini söylüyorlar iptal etmek istediğimde fakat elimde olmadığı için iptali mümkün olmayacağı şube tarafından söylendi. Bir zaman sonra bana borç çıkarsa ben ne yapacağım.yardımcı olursanız sevinirim

 43. 43
  mustafa
  21 Kasım 2009 saat 04:05

  mrb.ben yaklaşık 10yıldır, bonus kart kullanıyorum.benım bır şikayetım olacak,yıllık,kart parası altında benden her
  yıl 35 lira para alınıyor. bu yüzden kartımın iptalini istıyorum.

 44. 44
  Tuncay ANIL
  21 Kasım 2009 saat 08:53

  kasım ayı içinde money kart için başvuruda bulunmuştum.kart talebim kabul edildi.kartın gönderileceği adres olarak müşteri hizmetlerine ev adresimi vermiştim. kartın kurye ile gönderildiği şeklinde mesaj geldi 3-5 gün sonrada şifre gönderildi mesajını aldım.2 haftadır ne kart nede şifre elime ulaşmadı,müşteri hizmetlerini aradım.birsürü tlf.görüşmesnden sonra netice alamadım.malatyadaki şb.sormaya gittim müşteri temsilcisinin,uğraştığı o kadar çok işi varki işi gücü biryana bırakıp bankada yatıya kalmak lazım.talebinde bulunduğum money kartı, migrosta bir görevlinin sunduğu avantajlar,kolaylıklar şeklindeki tavsiyesi ile talep ettim.ama sonrası yok. kart kaybolursa surumluluk bana ait değildir.çünkü bana teslim edilmedi.ayrıca bankanızın 4440333 nolu tlf aradığımda cep veya sabit tlf.girerek kartın nerede olduğu bilgisi verilecekti ancak verdiğim biri sabit diğeri cep numaralarının olmadığı söylendi.oysa verdiğim cep nosuyla müşteri temsilciniz benimle görüşmüştü.kartla ilgili bu sorunun çözülmesini,aksi halde geri iadesini istiyorum.Tuncay ANIL

 45. 45
  AŞKIN GÜREL
  21 Kasım 2009 saat 15:06

  şahsıma ait olan kredi kartım biigim dışında kapatılmıştır 444 0 334 namatalı telefondan görüşmelerimde cevap verilememiştir sebebini öğrenmek istiyorum eğer bir sorununuz var ise sizlerde mevcut telefonlarım var niçin kartım kapatıldı bilgi istiyorum

 46. 46
  BAYRAM AYDIN
  26 Kasım 2009 saat 05:13

  ben bankanızda vadesiz hesap açtırdım SEFAKÖY ŞUBENİZDE benden 35 lira masraf alındı. diğer bankalarda böyle bir uygulama yoktur. bu alınan masraf neyin masrafı öğrenmek istiyorum.

 47. 47
  ahmet
  26 Kasım 2009 saat 08:16

  ben bir daha garanti bankasıyla iş yaparsam iki olsun… ya hatırlarım 4-5 ay önce bi iş görüşmesine gitmiştim müşteri hizmetleri için bin bir türlü bahane uydurdunuz. ama telefonu açıcak bi tane yetkiliniz yok siz kimi kandırıyosunuz yok müşteri memnuniyeti felan bırakın bu işleri gözünüzü para bürümüş

 48. 48
  melike sabır
  26 Kasım 2009 saat 16:28

  vadesiz hesap açtırdım şuan kapatmak istiyorum bir an önce yardımlarınızı bekliyorum

 49. 49
  pelin ötünç
  1 Aralık 2009 saat 12:21

  iyigünler birbuçuk ay oldu kartımçıkalı adreskarışıklıgı olmuş evadresime istedim hala gelmedi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 50. 50
  pelin
  1 Aralık 2009 saat 12:26

  kredi kartımı artık gönderin lütfen birbuçuk ay oldu.daga gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

 51. 51
  zeki tomakin
  1 Aralık 2009 saat 16:17

  kredi kartımın süresi geçti diye atm kartıma el koydu ve birdaha arayıp sormadılar

 52. 52
  bülent
  6 Aralık 2009 saat 04:38

  benim acilen bir miktar paraya ihtiyacım var.yani kredi çekmek istiyorum.sigortalı olarak çalışıyorum.aylık gelirim900 lira

 53. 53
  hakkı aydın
  7 Aralık 2009 saat 06:39

  35 tl lik kart ücreti ne yaa,diğer bankalarda böle bişey yok,aradığımız zamanda çağrı merkezini,aylık 400 tl alışweriş sözü werin 3 ay boyunca,size 35 tl bonus yükleyelim diyorlar,ayıp yaa,enayimiz biz,ailece bonus kullanıyoduk,hepsini iptal ettircez,zaten böyle giderse bizim gibi mağdur olanlarda iptal ettireceğini düşünüyorumm.bundan sonra bonus karta tövbe….

 54. 54
  EMİNE ÖZTÜRK
  7 Aralık 2009 saat 07:39

  kredi kartıma aylık aidat ücreti kesilmiş ve bunu kabul etmiyorum…iadesini yapabilir misiniz?

 55. 55
  enver şahin
  8 Aralık 2009 saat 05:54

  ben bu güne kadar kredi kartı kullanma taraftarı degılddım madurların zorluklarını gördukce bu isteksizligim devam etti ama garanti bankasının muşterı öncelıgı ve memnuniyeti benimsemesi benim hoşuma gidiyor param deger kazanıyor bankanıza bu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum

 56. 56
  fatma tutaş
  13 Aralık 2009 saat 11:57

  iyi akşamlar 1 ay önce kadar kredi kartı başvurusu yapmıştım hala bi sonuç alamadım ilgilenen olursa çok sevinirim kolay gelsin

 57. 57
  gökhan
  13 Aralık 2009 saat 18:35

  çalıştığım işyeri garantiile çalışıyor fakat bn 27 ekmde işe başlamış olmama rağmen hala kart elime ulaşmadı ve diğer arkadaşlarımdan duyduklarıma göre garanti hep böyle yapıyormuş banka şubelerine müşteri hizmetlerine sağa sola yapılan eleştirilerden hiçmi feyz almaz böyle büyük bir banka anlıyamıyorum bir kartı teslim etmek bu kadarmı uzun sürer ve bu davranışının bizlerin antipatisini kazanmak için yapılmış olduğunu düşünüyorum artık telefon açarız kartın yerini öğrenmek için bir Allah ın kulu çıkmaz gerçekten aklım almıyor birde müşteri memnuniyetinden bahsedilir hani memnuniyetki umarım bir cevap alabilirim saygılarımla…

 58. 58
  ufuk taybar
  16 Aralık 2009 saat 02:13

  GS BONUS CARD BAŞVURUSU YAPTIM BAŞVURUMU DEĞERLENDİRİP BENİ ARADILAR BUTUN BİLGİLERİMİ VERDİKTEN SONRA SIRA İKAMET ETİĞİM YERE GELİNCE TELEFON KAPANDI ŞİMDİ İLGİLİ YERLERE BAŞVURMAYI DUŞUNUYORUM İLK GARANTİDE YANIT BEKLİYORUM ONDAN SONRA

 59. 59
  Mehmet Özdemir
  16 Aralık 2009 saat 04:58

  Sayın yöneticiler.
  Ben, her sene kredi kartı aidatı ödemek istemiyorum. Her sene ekstreme yansıtılan 50tl aidatın iadesi için zar zor ulaştığım müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde belli miktar harcama sözü vermemi istiyorlar. zaten genelde harcamalarımı kartınızla yapıyorum ve artık bu işlemlerden bıktım. bu sene yine 50Tl kart aidatı kesmişsiniz. Zaten elimde yeterince kredi kartı var o nedenle 7183141 nolu hesabıma ilişkilendirilen asıl ve ek kredi kartlarım ile bağlı ek hesabımın (bu ek hesabın faizlerini bir tarafa bıraktım her ay boş yere 3.5TL ekstre ücreti ödüyorum ve bundan da kurtulmak istiyorum) kapatılmasını istiyorum. bunu siz yapabiliyorsanız lütfen derhal yapın siz yapamıyorsanız dilekçemi gönderebileceğim bir faks numarasının e-mail adresime gönderilmesini rica ediyorum.
  şimdiden teşekkürler.

 60. 60
  feyyaz
  17 Aralık 2009 saat 11:25

  iyi akşamlar benim şikayetim olacak.1 aydan fazla oldu kredi kartı başvurmam.beni 1 kere garanti müşteri hizmetlerinden aradı sadece kimlik bilgilerimi onaylandıktan sonra en geç kredi kartım 2 hafta içerisinde adresime teslim edileceğini söyledi.aradan 2 hafta geçti müşteri hizmetlerini aradım.kartımın gelmediğini söyledim.bana denilen şuan adres bilgilerinizin teyit edilme aşamasında.ama bu hafta kesinlikle cevap gelecektir size denildikten sonra telefonu kapattım.araddan tekrar 1 hafta geçti ve yine müşteri hizmetlerini aradım daha herhangi bir bilgi gelmediğini söyledim.müşteri hizmetleri yine aynı şekilde bu hafta içi kesin cevap gelecek telefonunuza diye ve tekrar telefonu kapattı.aradan 3 gün geçti.müşteri hizmetlerinden benim iş yerimi aradı.aramasının sebebini sordum bana denilen sadece iş yerinizi teyit etmek için aradığını söyledi.ve telefonu yüzüme kapattı.aradan 1 buçuk ay geçmesine rağmen herhangi bir bilgi verilmiyor ve her aradığımda bu hafta bu hafta diye oyalıyosunuz.bana kesin birşey söyleyin yani bu mu hizmet anlayışınız onu merak ediyom.

 61. 61
  MUHAMMED ALİ TOKGÖZ
  19 Aralık 2009 saat 19:44

  GALATASARAY BONUS KART BAŞVURUSUNDA BULUNDUM GELECEK DEDİLER BİR AY GECTİ GELMEDİ GELİRMİ GELMEZMİ ÖGRENEBİLİRMİYİM ACABA

 62. 62
  kazim
  21 Aralık 2009 saat 07:00

  neden hala kredi kartı ücreti alıyorsunuz.9 yıldır sizlerle çalışıyorum.yıllık kredi kartı aidatını iptal etmezseniz her iki kartımıda kapatın.en kısa zamanda cevap bekliyorum

 63. 63
  kazim
  21 Aralık 2009 saat 07:05

  sigorta adı altında benden uzun süredir para kesiliyor.NEDEN…..?BUNLARIM İPTALİNİ VE TARAFIMA İADESİNİ bekliyorum.mutlaka ilgilenin.aksi halde bütün işlemlerimi iptal edip başka bankalarla çalışacağım………………

 64. 64
  mehmet yılmaz
  22 Aralık 2009 saat 05:12

  bonus kartım 1ay önce onaylandı ama halen gelmedi yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 65. 65
  serkan
  23 Aralık 2009 saat 08:02

  merhaba adım serkan peçe 10 gün önce bonus kart başvurusunda bulunmuştum (internetten) aricanızı söylemiştiniz kimse ilgilenmedi.

 66. 66
  muhammet özbey
  24 Aralık 2009 saat 13:24

  felıx kartımdan bılgım olmadan kart üçretı kestınız karacabey şubesıne ğıttım durumu ızah ettım ve kartımın tüm borcunu kapatıp kartın ıptalını ıstedım bana sızın gıbı ınsanlar olmasa bız ac kalırız sen bır yıldaha kullan sonra kartını ıptalederız denıldı kendımıkerızyerınekoydu kesılen kart üçretımın ıadesını vekartımın iptalını ıstıyorum enkısa sürede cevap beklıyorum karacabey şubesınede müşterı hakları ile ilğili eğitım verılsın hıç bır türk vatandaşi kerız degıldır deneyımsızpersonelınız kerızdır

 67. 67
  memet
  25 Aralık 2009 saat 18:28

  merhaba 25 kasim money kart basvurusu yaptim bana gelen mesajda kart kuryeye verildigi dogrultusunda ama 15 gun oldu hala kart elime gecmedi kartin akibeti nedir ögrenmek istiyorum bilgilerinize

 68. 68
  erkan
  27 Aralık 2009 saat 06:55

  ilgili kurumunuzun dikkatine;
  7093837 nolu 8 senelik müşterinizim.Her sene itiraz etmeden yatırmış olduğum yıllık kart bedeli ücretini ödememek isteğimle ilgili 27 ARALIK 2009 Pazar günü saat 12:31 de müşteri temsilciniz Mehtap Hanımla (6142 kod no)yapmış olduğum görüşmede bana 3 ay boyunca 400 TL lik harcama garantisi vermemi bu şekilde kart aidat bedelini almayacaklarını belirtmiştir.Ben her ay yaklaşık 1000 TL yakın kredi kartı borcu ödemekteyim.Sosyal Çevremde Garanti Bankası Kartını kullanıp yıllık kart ücreti vermeyen insanlar bulunmaktadır.Bunuda hukuki platformda haklarımı savunacağım zaman isim ve müşteri numaralarını vereceğim.Bu şartlarda kendimi sizin bankanız tarafından haksız ücret alınmış (halk dili tabiri ile resmen cebimdeki paranın zorla gasp edilmiş)şekilde hisstmekteyim.Bunun için alo garanti hattını arayarak kartımın iptalini istedim.Fakat bana verilen cevap borcumun ödendikten sonra kartın kapatılacağı şeklindeydi.Bu hukuk ve demokrasi ile yönetilen devletlerde verilecek bir cevap değildir.Benim zaten bankanızda otomatik ödeme talimatım vardır.Her ay son ödeme günü geldiğinde borcum sizin tarafınızdan otomatik olarak çekiliyor.Benim kartımı yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı kapatmak istemem bu şekilde engellenemez.Bu konuyuda hukuki işlemlerde belirteceğim.8 senelik müşterinize inceleme yapıldığında hersene kartınızla yapmış olduğum harcamaları gördüğünüzde uygulamış olduğunuz şekil hiç hoşuma gitmedi.Bu yüzden artık kredi kartı harcamalarımı sizle yapmak istemiyorum ve kartımın iptalini istiyorum.Çevremde insanlarada hem yazılı (mail) hemde sözlü olarak bu davranışınızı bildireceğim.Sosyal ortamımda ki 10 kişiden 6 sı kart aidat bedeli ödemeyip diğer 4 kişi ödüyorsa bunun cevapıda hukuki işlemler başladığında mutlaka verilecektir.Son olarak müşteri memnuniyeti adı altında yazılı ve görsel basında yapmış olduğunuz tanıtımlarında içi boş bir yalan olduğu böylece görülmektedir.Sizin gibi ciddi bir kurumun bu şekildeki keyfi uygulaması hiç hoş değildir.Şikayetimin kayda alınarak geri dönüş yapılmasını ve bu konuda bir açıklama yapılmasını bekliyorum hiç değilse büyük ve saygın bir kurumunuzun bu yapmasını bekliyorum.Bu mailimide yazılı basında bu konuları ciddi olarak işleyen yazarlarla paylaşacağımı bildirmek isterim.Konu hakkındaki isteğimin yerine getirlmesini bilgilerinize sunarım.Erkan EROL

 69. 69
  AVNİYE
  28 Aralık 2009 saat 07:21

  kredi kartı başvurusu yaptım iki aydan fazla bir süredir bekliyorum bır hafta once aradım kuryede oldune belırttıler yanlız ben seyahate gıdıcemı belırttım acılıyet kuryeye bıldırıldı ama hala kartım gelmedı ve benım son ıkı gunum lutfen bana acıl musterı hızmetlerı donerse sevınırım…yoksa ıptal ettırmek zorunda kalıcam çok acillllll

 70. 70
  tunay yılmaz
  28 Aralık 2009 saat 09:38

  sayın garanti bankası 35 TL’lik hesaptan nasıl oluyorda 29 TL’lik hesap işlem ücreti kesiyorsunuz.hangi mantığa sığdırdığınızı doğrusu çok merak ediyorum.
  1-)bbdk’nın mevcut kanunlarında varmı,
  2-)hesap(TL olarak) limiti varmı,yoksa 1 TL’sı olan biri 6 ay sonra hesap işlem ücreti adı altında yaptığınız bu soygunla bir süprizle karşılaşacakmı?
  3-)tarafımdan kesmiş olduğunuz hesap işletim ücretini en kısa zamanda iade etmediğiniz takdirde kanuni haklarımı arıyacağımın bilinmesini özellikle isterim.(garanti bankası kene gibi kan emmekte yetinmedin resmen kırım kongu oldun)

 71. 71
  mehmet
  29 Aralık 2009 saat 15:18

  bonus premium kartım var bonus platinum almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..?

 72. 72
  nazan dibek
  2 Ocak 2010 saat 03:40

  iyi günler ben sizden kredi kartı başvurusu yaptım 3 ay önce hala bana dönüceksiniz bi sonuç alamıorum bende başka bankadan talep ettim ve kartım elimde ama bonus kartın yeri başka tabii yıllardır müşterinizdik szin kartınızdan memnundum bana mail atarak cevaplandırırsanız sevinirim bakalım gelen mailleri ne kdr değerlendiriosunuz bekliorum…

 73. 73
  Suzan
  3 Ocak 2010 saat 15:46

  Müşteri hizmetleri numaranızdan size ulaşamıyorum. yıllık kart ücretı yuzunden kartımın hemen iptalinı ıstıyorum 2010 da kart ucretı odemek ıstemıyorum

 74. 74
  ahmet UYUR
  4 Ocak 2010 saat 13:10

  GALATASARAY BONUS KART BAŞVURUSUNDA BULUNDUM GELECEK DEDİLER BİR AY GECTİ GELMEDİ GELİRMİ GELMEZMİ ÖGRENEBİLİRMİYİM ACABA

 75. 75
  ERSİN ÇATIK
  4 Ocak 2010 saat 14:24

  merhaba.ben kredi kartı borcumdan dolayı icralık oldum.borcu ödemek istiyorum ama eskişehirdeki şubeniz ve yetkili avukat bu konuda yardımcı olmuyor diğer bankalar 36 ay vade seçeneği sunarken avukat 6 taksit konusunda ısrarlı bankanın müdür yardımcısı ise icra takibine düştüğü için yardımcı olmuyor.ben emekliyim maaşımla avukatın sunduğu ödeme planını ödeyemem bu konudaki yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

 76. 76
  tuğba ulukan
  6 Ocak 2010 saat 05:53

  kredi kartım onaylandı fakat elime uzun bir süredir ulaşmamaktadır

 77. 77
  ebru fırat
  7 Ocak 2010 saat 11:08

  garanti bankası bonus kartımın aylardır ekstresi elime ulaşmıyor lütfen daha dikkatli olabilirmisiniz bu yüzden borcumun son durumunu öğrenemiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 78. 78
  GÜLİZAR PELİN ALTUĞ
  9 Ocak 2010 saat 03:05

  06/01/2010 TARİHİNDE BANKAMATİK KARTIMIN İPTALİ İÇİN BANKAYA GİTTİM VE İPTAL ETTİRDİM.BANKADAN KREDİ KARTI TALEBİNDE BULUNMADIĞIM HALDE BUGÜN(09/01/2010) BANA KART GELİO ?? VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ KARTI TESLİM ALMADAN İPTALİ OLMUYACAĞINI SÖLEDİ.AMA BEN HERHANGİ BİR KART TALEBINDE BULUNMADIGIM HALDE NEDEN İPTAL ETTİRMEK İÇİN ZAMAN HARCIYIM??

 79. 79
  fikret tavukcu
  9 Ocak 2010 saat 11:25

  bankanızdan aldığım kredi kartımı iptal ettirdiğim halde hala hesp bildirimi ve mesaj geliyor.hiçbir bildirim istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

 80. 80
  veysel
  10 Ocak 2010 saat 07:01

  bir aydır garanti banka kıredi kartı başvrusunda bulun muştum ama bana herangibi bilgi verilecekti ama verilmedi lütfen enkısa zamanda bilgi verirseniz sevinirim

 81. 81
  kadirkegan
  10 Ocak 2010 saat 10:16

  7168449nolukıredıkartın kapatılmasınıistiyorum enkısazamanda cevapbeklıyorum

 82. 82
  başak
  13 Ocak 2010 saat 05:06

  kredi kartım hala gelmedi 1 hafta oldu arıyorum ama kımse cevap vermıyo

 83. 83
  veysi
  13 Ocak 2010 saat 13:33

  ben flexi karta başvurdum ama bana bonuskart geldi birde bu sigorta meselesini anlamadım ayrıca kapkaça karşı sigortamı ne bunları iptaletmek istitorum şimdiden teşekürler

 84. 84
  mevlüt cansever
  15 Ocak 2010 saat 15:07

  yaklaşık olarak 3 ay kadar önce bankanızın kendi isteğiyle göndermiş olduğu kredi kartımın türk post kurye aracılığıyla gönderildiği bildirildiği halde ve bu süreç içerisinde takip ederek ilgili yerlere yazı yazarak ve telefonla da görüşerek şikayetimi ve talebimi tekrarlamıştım.Şu ana kadar henüz kredi kartım elime ulaşmamıştır bu tür bir sorunun normal olmadığını ve böyle bir kurye ile çalıştığınız için bankanız adına bence;kötü bir çalışma olduğuna inanıyorum.Sizin yıllardır müşteriniz olarakta bu sıkıntımın acil olarak çözülüp,geri dönüşümünün yapılmasını rica ederim…

 85. 85
  erhan
  18 Ocak 2010 saat 13:30

  ben krdi kartı basvurusu yaptım ama hala bana ulasmadı 2 hafta oldu

 86. 86
  ilhan
  18 Ocak 2010 saat 16:53

  yazıklarr sizde sizin banka nızda kredi kart üçretimi verecem borçum olduğundan dolayı borçum bitiğinde kartımıda iptal edecem verdiğim senelik kart parasınıda helal etmiyum size hiç bir banka almıyo da siz neden alıyunuz sizin bankanız yunan bankasımı yoksa yazık heminde cok yazık

 87. 87
  ziya tevfik tırpan
  19 Ocak 2010 saat 04:06

  balıkçılıkla uğrasan biriyim 11.01.2010 da ihtiyac kredisine başvurdum ssk primlerim 30 günden az yatıyor diye kredi alamadım nedeni ben kendim yatırıyorum emekli olmama az günüm var ama yıl olarak 8 yıl var bu nedenle az yatırıyorum hisse paylı çalıştığım için aylık gelirim iyi.tekrardan talebimin değerlendirilmesini istiyorum.

 88. 88
  nur çakmak(KERTMEN)
  19 Ocak 2010 saat 08:45

  2 ay önce kartımı kapatmak istedim sebebi kart yıllık aidat yüzünden bana bürsürü şey anlattılar kapatmadım. şimdi ekstra gelmiş aylık 300 ytl harcama yapmadığım için 10 ytl ceza kim kime ceza kesiyor ya kartımı kapatmak için müşteri hiz arıyorum kartım bloke olmuş kapatmıyorlar bankama gitmem gerekmiş bu ne rezalet bu türkiyede kart kapatmamak için bu tür rezalet çok ayıp bence. yok sigorta yok kart aidatı bu nedir insanlar enayimi. lütfen nur kertmen adına olan kartımın kapatılması için her türlü yola baş vuracağım. kart aidatı alan b
  ir bankanın kartını kullanmak istemiyorum.

 89. 89
  ELİF ÇİÇEK
  19 Ocak 2010 saat 10:01

  adıma ait olan kredi kartımdan 1000 tl haberim olmadan çekilmiş bu konuyla ilgili tarafıma dönüş ve kredi kartımın acilen kapatılmasını talep ediyorum

 90. 90
  gürbüz gürsel
  19 Ocak 2010 saat 14:29

  bankanızdan kredı cekmek istıyorum bunun için ne gerekıyor ?? acıol olsa sevinirım 0544 513 18 77

 91. 91
  hakan sağır
  21 Ocak 2010 saat 06:59

  iyigünler ben kredikartı başvurusunda bulunmuştum sizden telfn geldi bilgi aldılar benden ama henüz kredikartım gelmedi onaylanmışmı onu öğrenmek istiyorum cvp verirseniz sevinirim teşekkürederim en başarılı ve en sağlam banka…

 92. 92
  muhittin
  25 Ocak 2010 saat 05:33

  bonus katıma bu ay yıllık uyelik aidatı adı altında kartımdan para kesilmiş müşteri hizmetlerini 25 ocak 2010 saat12:25 de aradım benimle ilgilenmediler başak yerlere aktardılar bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum

 93. 93
  ismail turgut
  25 Ocak 2010 saat 07:37

  eskıden bankalar vatandaşa kart verebılmek için çalışırdı şimdi devir değiştimi garantiden bı kart alıcam kaç zamandır ugrasıyorum alamadım kartı artık verın şu kartı bu 1. 2.si sözde müşteri hizmetlerınde telefonlara bakıcak bır Allahın kulu yokmu arıyorum yok dıger müşterilerimize hizmet verıyor falan .şurada yazılanlara bakılırsa kımsenın telefonlarına bakmıyorsunuz .bakın artık şu telefonlara ve kartımı da verın artık.

 94. 94
  orhan yurtsever
  26 Ocak 2010 saat 09:46

  değerli garanti bank 26.01.2010 tarihi itibari ile cep telefonum 3 sefer arandı ama cevap vermeme rağmen yanıt alamadım müşteri hizmetlerindende sonuç alamadım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz saygılarımla

 95. 95
  rukiye
  28 Ocak 2010 saat 03:00

  Ben garanti banksından kredi kullanmıştım. haberim olmadan bana kredi kartı çıkartılıyor ve garanti emeklilik burdan çekim yapıyor adres değişikliğinden dolayı kredi kartı ekstresi elime yeni geçti.BENDEN İZİNSİZ KREDİ KARTI NASIL ÇIKARILIYOR VE ÇEKİM YAPILIYOR VE GEÇİKME FAİZİDE VAR TABİ. BEN BUNU ÖDEMEK İSTEMİYORUUMM.

 96. 96
  Yusuf AĞIRMAN
  28 Ocak 2010 saat 11:50

  Ben Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığında Memur olarak çalışmaktayım ve maaşımı Garanti Bankası Erzurum Şb.den almaktayım.1.630,00 Tl. maaş ortalama aylık 350,00 Tl. fazla mesai almaktayım. 465.00 Tl. Konut Kredim var birde Garanti bankası Erzurum Şb. 405,00 kredi aldım taksidimi ödüyorum.
  Şimdi bankanızdaki 12.000,00 Tl yi kapatıp 20.000,00 Tl almak için müracaat ettim kabul edilmedi.Kredi kartım da bankanızın sadece onu kullanıyorum. Evimin içinde tadilat yaptırdığımdan dolayı 8.000,00 Tl.ye çok ihtiyacım olduğundan dolayı kredimi tazelemek istiyorum,
  Umarım benim bu kredi teklifimi onaylarsınız bende işlerimi yaparım ve borcumdan kurtulurum.Teşekkür eder cevabını kısa zamanda beklerim. iyi akşamlar.

 97. 97
  erkan
  28 Ocak 2010 saat 17:07

  Adres değişikliğini bildirmeme rağmen bir ekstre yeni adrese geldi.Bankaya uğradım borcumu yatırmak için yasal takipte olduğu söylendi.Bir numara verildi aradığımda eski adresimin olduğu ilden bir avukat çıktı kart limitim 1900 olmasına rağmen borcumun 3500 tl olduğunu söylüyor.Borcumu nasıl bileceğim ve bankaya ödeyebilirmiyim?Bankaya ödersem sorun çözülmüş olurmu?

 98. 98
  Süleyman suat tasasız
  29 Ocak 2010 saat 10:47

  kiredi kartını kullanmadıgım halde yanlışlıkla ikinci kıredi kartıma 70 tl yatırdım 35 tl hemen kart ücreti alınmış bunu düzelmenizi istiyorum s.suat tasasız

 99. 99
  gürsel
  30 Ocak 2010 saat 04:49

  Bonus kartımın süresi yarın sona eriyor ve yeni kartımın şu ana kadar gelmiş olması gerekirdi,hiç bir şekilde garanti bankasından aramdılar bilgi vermediler,çalıştıgımdan dolayı bankaya da gidemiyorum 7/24 servisini aradıgımda hepmi meşgul olur garanti bankası müşterilerine karşı böyle duyarsız davranmıyordu!ne oldu da artık böyle davranmaya başladı??

 100. 100
  mehmet güngör
  30 Ocak 2010 saat 04:49

  bana gs bonuskart geldi limiti 1700 nakit avans935 2 tanedaha kartım vardıonların borçlarını kapattımbir miktar para çektim nakit avaslimimtim olması gerekirken bikarışıklık olmuşlimtlerim düşürülmüşbenim ekstram yeni kesildiği haldekartımı kullanamıyorum yaklaşık 10gündür busorunu çözmek içinsüreki bankayoluyla garanti müşteri hizmetlerininistediği evrakları banka yoluyla gönderiyorum müşteri hizmetlri biz çözemeyiz banka çözecek bu şekilde beni oyalıyorlar işallah bunu çözecek bir kuruluşunuz vardır 05542528680 tel numaram işallah beni daha oyalamassınız borcu olmayan birinin kart limitinin düşürülmesi sizlerce garip değilmi yardımınızı bekliyorum

 101. 101
  gürsel
  30 Ocak 2010 saat 04:54

  tüm yorumları okudum bir kişi yokmu garanti bankasıyla ilgili bu aksaklıklara açıklık getirecek?

 102. 102
  levent
  2 Şubat 2010 saat 07:56

  bankanızın 10 yıllık müşterisi olarak ,düzenli ödeme yapmama rağmen benden de üyelik ücreti alıdı.alınan içret iade edilmediği taktirde ek kartım ile kendi kartımı kapattıracağım.sonrasın da da hesabımı başka bankalar benim gibi müşteriyi kaybetmez.

 103. 103
  süha
  3 Şubat 2010 saat 05:07

  tbrkler. bankacılık anlayısınız süper..heleki su müsteri hizmetleri telesekreter kendi kendine işlem yapiyor..allah icin biri baksın su telefonlara.hangi tusa basarsam basayim yanlış diyor

 104. 104
  aziz yeşildemir
  4 Şubat 2010 saat 10:31

  bugün salntralde görevli personel. garanti bankasından beni aradıklarını ama bana ulaşamadıklarını söyledi ben tekrar garantiyi aradıgımda tam 14 dk net olarak m temsilcisine ulaşmaya çalıştım. sonunda başardım ama neden aradıklarını ögrenemedim . acaba neden aranmış olabilirim……

 105. 105
  bahadır
  4 Şubat 2010 saat 16:26

  25 ocak 2009 tarihinde kullanım tarihi geçen bonus kredi kartımın yenisi gönderilmediği halde 03 şubat 2010 tarihinde 40 tl lik kart aidat bedeli gelmiştir,hiç kullanmadığım ve bana gönderilmeyen kartın aidatını isteyen garanti bonus yetkilileri bu konuyla ilgili nereye başvurmam gerektiğini ve ne yapmam gerektiğini bildirirseniz sevinirim??????

 106. 106
  şehzade
  7 Şubat 2010 saat 08:42

  daha önce mns adresımı yanlış gönderdın duzeltmek istıyorum

 107. 107
  şehzade
  7 Şubat 2010 saat 08:44

  daha önce mns nımı yanliş göndermışim şimdı duzeltmek istıyorum

 108. 108
  şehzade maksutoğlu
  7 Şubat 2010 saat 08:48

  daha önce mns nımı yanliş göndermişim şimdı dözeltmek istıyorum xehzade@hotmail.com

 109. 109
  BAKİ CİHANGİR TÖRELİ
  7 Şubat 2010 saat 16:01

  LÜTFEN BİR KEREYE MAHSUS OLMAK ÜZERE BU YILKİ ÜYELİK ÜCRETİNİ İPTAL EDİNİZ.

 110. 110
  savaş
  8 Şubat 2010 saat 04:22

  ben bonus başvurusu yaptım. görevli arkadaş gerçekten nasıl müşteriye hizmet verileceğini ya bilmiyor yada bilmemezlikten geliyor. sanırım garantinin karnı aşırı doygun bitarafları kalkmış belli ve kartımda red olmuş bundan sonra siz versenizde ben almam kartınızı…

 111. 111
  savaş
  8 Şubat 2010 saat 04:27

  aşağıda bakın garanti müşteri servisinde ne yazıyor ama kredi kartı başvurusu yapıyorsun red cevabı alıyorsun yok böyle birşey bir zamanlarda sokaktan geçen vatandaşa kart dağıtıyordunuz ne çabuk unuttunuz o günleri:

  Madde 1: Müşteri, en önemli varlık sebebimizdir.
  Madde 2: Müşteri, yeni Müşteri kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
  Madde 3: Müşteri, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.
  Madde 4: Müşteri, ürün veya hizmet sattıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir.
  Madde 5: Müşteri Memnuniyeti, fark yaratmak, rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kâr etmek için şarttır.
  Madde 6: Tüm Müşteriler, kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.
  Madde 7: Tüm Garantililer Müşteri Memnuniyetini oluşturmak ve Müşterilerin “Garanti benim IçIn düşünür, yaratır ve yapar. Kendimi Garanti’de güvende hissederim” demesini sağlamakla yükümlüdür.
  Madde 8: Tüm Müşteriler “Garanti Müşterisi”dir. Başka kurum, şube ya da portföyün Müşterisi olduğu gerekçesiyle Müşterilere sunulacak hizmet kalitesiden taviz verilemez.
  Madde 9: Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye / kanala yönlendirmek, Müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
  Madde 10: Tüm Müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet etme hakkına sahiptir.

 112. 112
  savaş
  8 Şubat 2010 saat 04:29

  yazıklar olsun diyorum o kadar. çok zoruma gitti. zahmet edipte kartınız red oldu diye beni bilgilendirmiyorlarda. ben arıyorum da öyle öğreniyorum…

 113. 113
  havva akdeniz
  8 Şubat 2010 saat 09:43

  bonus kredi kartını yıllardır kullanıyorum kesilen kredi kartı aidatlarımın hepsinin geri ödenmesini istiyorum saygılarımla

 114. 114
  havva akdeniz
  8 Şubat 2010 saat 09:53

  senelerdir kullandıgım kredi kartımı kapattınız limitini düşürdünüz düzenli ödedigim halde bi gün geciktirmedim ayrıca bireysel kredi çekmiştim onun ödemesini gecikdirdigim için hacize düştüm şu an avukata düzenli borcumu ödüyorum ama bunun kredi kartımla ne alakası var anlamadım şu an kartımı açmışsınız ama gene kullanılmıyor sizden ricam benim bonus kartımı ve çocuklarıma çıkarttıgım ek kartları iptal etmenizi istiyorum kalan borcumu ben yatırırım kart aidat bedeli ödemek istemiyorum ve bugüne kadar ödediklerimide geri almak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 115. 115
  ilker
  9 Şubat 2010 saat 16:00

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇOĞU BANKADA OLDUGU GİBİ SİZİN BANKANIZDA DA İĞRENÇ BİR ŞEKLİDE ÇALIŞIYOR ZATEN CANLI BİRİNE ULAŞMAK ZOR ONA ULAŞTIĞIMIZDA CVP VEREMİYOLAR BAŞINDAN SALLAMAYA ÇALIŞIYORLAR. NEYSE ESAS MESELE KREDİ KARTIMA GELEN KART KULLANIM BEDELİNİNİ İPTALİNİ İSTEDİM OLMAZ DEDİNİZ; O ZAMAN İPTAL EDİYORUM KARTIMI DEDİM, TAMAMDEDİNİZ VE İPTAL ETTİK. KART KULLANIM BEDELİNİN DE BANA İADE OLACAĞINI SÖYLEMİŞTİNİZ 5 AY OLMUŞTUR. BEKLİYORUM… O PARAYI SİZE VERMİYECEĞİM…

 116. 116
  Şener
  10 Şubat 2010 saat 07:24

  bonus cardınızı kullanıyorum.Sizden yıllık ücret almamanızı öneriyorum.

 117. 117
  KADİR KARAASLAN
  14 Şubat 2010 saat 10:16

  şirketimiz sizlerle çalışıyor ve bize bankanızın paracardınız verildi.şahsımın hesabından bakanız elma fonu alıp satıyor. benim böyle bir talepim olmadğı halde. fon satışı atı altında kesintide bulunuluyor. Bu elma fonu alıp satma konusunda sizin bakanızdan şikayetciğim. bu konu ile ilgili olarak bana dönüşde bulunmanızı istiyorum.

 118. 118
  Mustafa Yavuz
  14 Şubat 2010 saat 10:52

  Sayın İlgililer;55496067******** Nolu Master Card Sahibiyim.3222392131 Nolu Ev Telefonumdan Yanlışlıkla Erken Tahsilat ve Tahslat Ücreti Alınmıştır.Gerekli İptal İadenin Yapılmasını,Rica Ederim.

 119. 119
  Perihan
  16 Şubat 2010 saat 03:31

  Mrb.yıllardır bonus kart kullanıyorum benim üzüntüm bankanızın yıllık kart parası adı altında benden her yıl 35 TL.ücret alınması. Bu ücretin neye dayanılarak alındığını henüz bilmiyorum fakat sözleşmeye istinaden alınıyorsa o küçücük yazıları bir anda okumak mümkün olmadığından yapılan sözleşmenin bir suretinin tarafıma gönderilmesini rica ediyorum. Konuyla ilgili en kısa zamanda bana dönmenizi 2010 yılı için yine kart bedeli ödemek istemiyorum aksi taktirde kredi kartımı iptal ettireceğim. Şimdiden ilgileriniz için teşekkürler

 120. 120
  ramazan çelik
  16 Şubat 2010 saat 04:33

  Bir yıl önce kullanım süresi dolan kredi kartı kart numarasına kart aidatı gönderecek kadar ilgisiz ve müşterisini yolunacak kaz gibi gören bir bankasınız.Kullanım süresi dolmadan önce kartımı günü gününe ödeyen ortalama harcamam 1500-2000 TL arasında olan bir müşterinizdim.Sadece kart aidatı aldığınız için kartınızı kullanmıyorum.Alo garantinizde de yönlendirmeleriniz hiç iyi değil. Çok ilgisiz bir bankasınız.

 121. 121
  ismail avcı
  16 Şubat 2010 saat 06:49

  iyi günler benim ekstralarım E-postama gelecekti fakat iki aydır gelmiyor iyi günler

 122. 122
  ERDAL EKİCİ
  17 Şubat 2010 saat 02:54

  tüm bankalar yıllık üyelik bedelini iptal ediyorlar. siz neden iptal etmiyorsunuz. sizin farkınızma varki diğer tüm bankalar iptal ederken siz yapmıyorsunuz.bu konu da yargı kararlarıda mevcut. bir daha garanti bankası nın önünden dahi geçmeyeceğim. k.kartımı da iptal edeceğim.

 123. 123
  MUSTAFA YILDIZ
  17 Şubat 2010 saat 12:05

  2 YILDIR BONUS KART KULLANIYORUM.ÖDEMELERİMDE SIKINTI OLMUYOR.ANCAK BENİM ASIL SORUM BANKANIN BİZDEN YILLIK ALMIŞ OLDUGU KART İŞLETİM ÜCRETİ ALIYOR.BU HUKUKEN ADİL DEGİL.KART BAŞVURU SIRASINDA GÖREVLİ ARKADAŞLARINIZ BU YILDAN İTİBAREN KART İŞLETİM ÜCRETİ ALINMAYACAK DİYORLAR VE HALEN ALINMAYA DEVAM EDİLİYOR.LÜTFEN BUNA BİR ÇÖZÜM.DÜZELTİN.ŞUAN ALINMIŞ OLDUGU KART İŞLETİM ÜCRETİNİN GERİ ÖDENMESİNİ İSTİYORUM.GECENLERDE AKBANKTAN KREDİ KARTI BAŞVURUSUNDA BULUNDUM. ORDAKİ ARKADAŞLAR YILLIK KART İŞLETİM ÜCRETİ ALINIYOR AMA ALINAN MEBLA KADAR MÜŞTERİYE BONUS OLARAK GERİ ÖDENİYOR.MÜŞTERİ MEMNUN KALIYOR.EGER GARANTİ BÖYLE DEVAM EDERSE KARTIMI İPTAL ETTİRİP AKBANKIN MÜŞTERİSİ OLACAGIM.LÜTFEN BANA ULAŞIN.

 124. 124
  mehmet akçimen
  17 Şubat 2010 saat 13:02

  bankanıza ait money word kart sahibiyim kartım limiti yüksek oldugundan sigorta yapıldı ve sigorta ücretini ödedim ancak bu kartla hiçbir hizmet satın almadan 40 bin tl aidat istenmekte ben bu aidatı ödemek istemiyorum aksi halde kartı iptal ettirecegim geregini rica ederim.

 125. 125
  beyazit
  18 Şubat 2010 saat 07:45

  ben kredi kartı başvurusu yaptım hala cvp gelmedi

 126. 126
  uğur
  23 Şubat 2010 saat 09:34

  eureko sigorta kesintiside ney kart elime geçti hiç kullanmadan sigorta kesinti gelmiş bunu kim neye göre sigortalıyor derhal iptal edilmesini istiyorum.Aksi takdirde kartı hiç kullanmadan iptal ettireceğim.

 127. 127
  elif öztaş
  1 Mart 2010 saat 04:27

  Garanti Bankasının bu hizmet anlayışını şiddetle kınıyorum!!!
  ekstremde gördüğüm 3 adet şüpheli işlemi bile ortaya çıkaramadınız. senelerdir kart ücretiymiş, ödemelermiş, hiç geciktirmeden yatırıyorum, ama bu ilgisizlik, bu ciddiyetsizlik beni çıldırttı. Kartımı da iptal ediyorum, çevremdeki herkesi de bu konuyla ilgili uyarıyorum…

 128. 128
  ozzy
  3 Mart 2010 saat 19:31

  ben ve benim gibi bir çok garanti bonus mahduru arkadaşlarım bundan 2 yıl önce sizn banka ile maaş alıyorduk.istemedigim halde bana artı para hesabı açıldı 400tl.ben ise bu paradan bir miktar kullandaım.ama daha sonra bir trafik kazası geçirip bir süre yogun bakımda kaldım ve bu artı para borcunu unttum.şirketim daha sonra x bir banka ile anlaştı ve biz maaşlarımızı bu bankadan almaya başladık işin açıksası x bir banka ile anlaşalı 2 yıl oldu bana bugün o 2 yıl öncesin den kullandıgım artı para faizi nasıl bir faiz koyduysanız artık 700 ytl gibi bir bakiye geldi.siz garanti bankası yetkilileri neden bu borç bu kadar olduktan sonra arıyorsunuz neden daha önceleri aramadınız..ben söyleyim vatandaşı nasıl sömüre bilirim nasıl madur ederim düşüncesi içerisindesiniz.ben bu maduriyetligimi bütün dostlarıma anlattım ve hepsi bundan sonra sizin bankanızla en yakın zaman da ilişkisini bitirecek.ben ve eşim bugün kartınızı ve çocuguma yaptırdıgım garanti emeklilik hesabını kapattım bundan sonra sizlerin eline allah düşürmesin…

 129. 129
  İBRAHİM
  11 Mart 2010 saat 13:08

  ALDIĞINIZ YILLIK KREDİ KARTI ÜCRETİNİ KINIYORUM HAKETTİĞİNİZİ DÜŞÜNMÜYORUM.UMARIM ŞİRKETİNİZDEN ACI ACI ÇIKAR

 130. 130
  serhan taş
  12 Mart 2010 saat 13:49

  bana 800 ytl kart onaylanmasına ramen kontrol yasaı gereğince muşteri hizmetlerini arayınız diye bana bir mesaj geldi defalarca aramama rağmen kimse yardımcı olmuyor gereğin yapılmasın saygalarım arz ederim

 131. 131
  nurgül
  13 Mart 2010 saat 02:55

  merhabalar.benim flexi kredi kartım var.yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.antalyada yaşıyordum.1 aydır dubaideyim ve yaklaşık 2 yıl burda kalıcam.kredi borcum u ödeyemiyorum.birçok banka denedim ama hiçbiri işlem yapmıyor.kredi kartımı burda nasıl kullanabilirim?ödemelerimi nasıl yapabilirim?lutfen yardımcı olun.bu arada internet aracılıgıyla ödeme fikrini söylemeyin çünkü internetle hiç aram yok.teşekkürler…

 132. 132
  Elvan YALÇIN
  13 Mart 2010 saat 11:09

  selam bana göndermiş olduğunuz mesajı aldım bana ait kart numaramla birşeyler alınmış galiba gönderdiğiniz mesajda tam olarak hatırlamıyorum fakat 32 Tl borç görünüyor şu anda telefonla size ulaşabilecek durumda olmadığım için o miktarın iptalini istiyorum

 133. 133
  yılmaz
  13 Mart 2010 saat 16:28

  Moneykartla Tansaştan bügün 119 liralık alışveriş yaptim 100 lirada 25 lira neden inmedi…kasiyer sonra inersöyledi dogrumu yoksa yalanmı

 134. 134
  alparslan kaya
  14 Mart 2010 saat 15:05

  25 gün oldu kredi kartınız onaylandı kuryeye verildi dendi hala kredi kartım yok bana gelen yok ne biçim iş anlamadım ilgilennen biri varsa rica ediyorum

 135. 135
  murat ufuk
  15 Mart 2010 saat 06:08

  kredi kartımın limitini yükseltmek istiyorum fax numaranızı istiyorum gereginin yapılmasını rica ederim

 136. 136
  mahmut nuri liman
  15 Mart 2010 saat 16:45

  yukarıdaki yazan arkadaşlarımda belirttiği gibi tüm bankalar kart ücreti almazken siz insanları aptal yerine koyup hala para alıyorsunuz üstelik hersene yalan beyan ediyorsunuz birdaha alınmayacak diye 10 yıldır kullandığım hem kendimin hemde eşime ait olan ek kartımı derhal iptal ettirmek istiyorum. Daha bugün ziraat lankasına gittim 5tl alıyorlar ama sizde 40 tl bu hangi vicdanla anlatılır lütfen yöneticiler siz söylüyorum ya bu işten vazgeçin yada derhal iki tane kartımı iptal edin hiç kimse aptal değil kusura bakmayın.

 137. 137
  mahmut nuri liman
  15 Mart 2010 saat 16:50

  Lütfen bu aidatın alınacağını hiç kimseye okutmadan imzalttırdığınız o sözleşme suretini bana göndermenizi istiyor ve kısa sürede cevap vermenizi diliyorum çünkü en kısa zamanda hakkınızda dava açacağım ve kartlarımı iptal ettireceğim kaz gibi müşterisini yolan başka bir banka yok sizden başka

 138. 138
  Deniz
  17 Mart 2010 saat 05:41

  ben icralık olan kredi kartımın uzun vadede taksitlendirilmesini istiyorum.Avukatlar çok vicdansız ödeyemiyeceğim taksitler talep ediyor buna bir çözüm istiyorum bana enuzun vadede borcumu nasıl ödeyebilirim.devlet memuruyum gücüm kadar yardımlarınızı bekliyorum.

 139. 139
  viktorya Örspaşarı
  17 Mart 2010 saat 10:20

  hiç bir şekilde kredi kartları müşteri temsilcisine ulaşılamıyor.
  bir soru sorabilecek bir kişiye ulaşmak mümkün değil

 140. 140
  davut akduman
  17 Mart 2010 saat 14:17

  yuh valla garanti bankasına
  iki kez 5 ve 7 dakika santralde oyalandım bir müşteri temsilcisine ulaşamadım…

 141. 141
  fatma
  17 Mart 2010 saat 15:12

  merhabalar hiç borcu olmayan ve 4aydır kullanılmayan bonus kredı kartıma 21lıra bı borc göndermısssınz sebebını öğrenebilirmiyim neyın parasıdır bu borc

 142. 142
  isa
  19 Mart 2010 saat 16:08

  kart aidatı için daha önce ben başvuruda bulundum ama bana bilmem kaçıncı maddenin bilmem kaçıncı maddesi gereği felan filan diye cevap gönderdiler yani kısaca ben alırım kardeşim diyor.işte onun için haksız n-bulduğum bu istek yüzünden kartı iptal ettirecem.bu gün nedense ulaşamadım müşteri hizmetlerine.

 143. 143
  gönül görgün
  23 Mart 2010 saat 05:48

  Kredi kartı aidatı almanız yasal olmadığı halde hala neye dayanarak almaya devam ettiğinizi açıkcası merak ediyorum.itiraz ediyorum iptal ediliyor .Es kaza görmezsem itiraz edemezsem ödemek durumunda kalıyorum.Doğrusu anlamak zor.

 144. 144
  Yüksel
  25 Mart 2010 saat 07:24

  benim money kartım gelmiş, iş yerime hafta sonu bir daha gelmedi benim almama söylendi nerden ala bileceğim bilmiyorum. Sizin gibi güvenilir ve kaliteli bir bankanın kartını almak istedim olmadı.

 145. 145
  kemal baka
  26 Mart 2010 saat 15:35

  bonus kartımı feleksi kart olmasını istiyorum şubem ist çağlayan ilginize teşekkürler

 146. 146
  rahmi şohoğlu
  27 Mart 2010 saat 11:30

  asla garanti bankasından emekli maaşı almayın,uydurma sebeplerden ötürü maaşınıza bloke koyuyorlar,sonra onu çözdürüp maaşınızı alacaksınız,,asla çalışmayın,aslaaaa,,,rahmi şohoğlu denizli merkez,

 147. 147
  rahmi şohoğlu
  27 Mart 2010 saat 11:34

  garanti bankası yüzünden kredi kart borcumu ödeyemedim,,ve faiz yedim,,bakalım bana kendi gecikmelerinden dolayı bir ek ücret öderlermi,,almaya geldimi kuruşuna kadar alırlar,benim emekli maaşımı4 gün bloke ederler,,,versinle benim günlük faizimi,

 148. 148
  rahmi şohoğlu
  27 Mart 2010 saat 11:36

  zaten bu bu ay son başka bankaya aktardım,kartlarıda iptal edecem,,ve bankanızın önünden bile geçmeyeceğim,,sizin için ben birşey ifade etmem ,biliyorum,,ama,bu yazdıklarımdan dolayı 10 kişi etkilense,,beni mutlu eder,,

 149. 149
  rahmi şohoğlu
  27 Mart 2010 saat 11:39

  arkadaşlar ne kadar çok şikayet var ,inanmıyorum yaaa,gerçi bu şikayetler kimsenin umurunda bile değil ama,,ayrıca müşteri hizmetleri sözde,,ulaşmak için cambaz olmak lazım,tam laçkaaaaa,

 150. 150
  zeynep eker
  27 Mart 2010 saat 15:16

  hesabımda ne kadar kaldığını öğrenmek için müşteri hizmetlerinizi arıyorum ancak henüz bi muhattap bulamadım kendime nereden nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 151. 151
  Kemal ANIL
  19 Nisan 2010 saat 11:52

  harcamalarımda 26.03.2010 tarihinde GEHAS 17491274 01/10 20.00 TL harcama gözükmektedir. Bu alışverişi ben yapmadığıma eminim ama yinede size sormakta fayda umacağımı zannediyorum. Lütfen bu alışveriş merkezi neresidir ben bu yerden 10 taksitle bir malmı almışım ktarafıma en kısa zamanda bildirilmesini rica ederim. Saygılarımla

 152. 152
  ismail zaimoğlu
  20 Nisan 2010 saat 03:05

  yıllık kredi kartlarının aidatlarının iptalini kaldırılmasını istiyoruz yoksa kredi kartlarımın iptalini düşünüyorum

 153. 153
  fatih akkan
  20 Nisan 2010 saat 11:56

  selam bana cok acil adı akman diye bi dükkandan 80 küsür alışveriş yaptım ama suan fişi elimde olmadıgından dolayı benden 50 ytl fazla para aldılar 30 ytlilik mal icin bana ordan alış veriş yaptıgıma dahil bankanızdan bir kagıta ihtiyacım vardır melk yada cepten ararsanız sevinirim

 154. 154
  mehmet tapkan
  21 Nisan 2010 saat 07:54

  merhaba kredi kartımı yapılandırmıştım borcum bittiği halde kartım kullanılamıyor aradığım servis noları ve şubede muhattap bir kişi bulamadım kartımda 0,56 krş alacağın var diyorlar kimi iptal kimi bişe yok diyor yardımcı olurmusunuz

 155. 155
  mustafa
  22 Nisan 2010 saat 10:31

  garantı bankasında hesabım oldugu halde kredı kartım yok sızden kredı kartı talep edıyorum

 156. 156
  ZEKİ ATA
  23 Nisan 2010 saat 02:29

  Her ay ekstremde fazla tutar görüyorum benim yapmış olduğum hesapla bir olmuyor bu ayda fazla ödedim şubeye gittim ekstre çıkartmaya 3 tl para istediler bu ne anlamadım her zaman mağdur bizler oluyoruz kredi kartımı kapattıracağım bu gidişle sizlerden ricam son 2 ayın ekstresini mail olarak e posta ma atarsanız sevinirim…

 157. 157
  ABDULLAH DÖNMEZ
  24 Nisan 2010 saat 05:21

  ARKADAŞIM BÖYLE BANKAMI OLUR YAHU NEKADAR ARASANDA KARŞIMA BİR İNSAN ÇIKMADI KIREDİ KARTIMDAN NE OLDUNU ANLAMADIĞIM YERLERE PARA KESİLİYOR BUNASIL BİR BANKA YAHU

 158. 158
  Nurullah OSMANLI
  24 Nisan 2010 saat 17:29

  4440333 den öğrenemedim internet üzerinden bonus kartımla alışveriş yaptım karşı tarafla sonradan yapacağım bir işlem nedeni ile alışveriş kodu istediler bu kodunda 17 haneli olduğunu söylediler.. ama sizin verdiğiniz kod 10 harli..bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz… bir de alıverişimin PAYPAL aracılığı ile yapıldığı belirtildi ben bunu da anlamadım…

 159. 159
  zülfiye
  28 Nisan 2010 saat 03:33

  ekstre gelmiyor lütfen adresime yada maile ekstre gönderin ne kadar yatırmam gerektiğini ve ödemelerin son günü ne zaman bilmiyorum.

 160. 160
  serpil
  28 Nisan 2010 saat 08:18

  NİSAN AYI HESAP ÖZETİ E-MAİL OLARAK GELMEDİ.NERDEN BİLECEM BORCUMU..MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAMAK ZATEN BİR ÇİLE..LÜTFEN ZAMANINDA GÖNDERİN

 161. 161
  nuri
  30 Nisan 2010 saat 08:21

  garanti bankası yetkilisine sayın yöneticiler ben 2.5 yıldan beri sizin kartınızı kullanmaktayım fakat sağlık sıkıntımdan dolayı işsiz kaldım bankanıza aiit olan borcumu ödemek istiyorum fakat şu an itibariyle durumum yok bana en azından 1 ay müsade ederseniz sevinirim icraya gitmeden önce banka olarak garanti bankasını kaybetmek istemem şimdiden ilginize teşekkür ederim

 162. 162
  nuri
  30 Nisan 2010 saat 08:23

  e meil olarak en azından bir cevap yazarsanız sevinirim

 163. 163
  orhan önen
  24 Mayıs 2010 saat 00:12

  kredi kartım aktif olmasına karşın kullanamıyorum. defalarca aradım ama sonuç yok. ödemeleri düzenli yapıyorum sizin bankanıza boprcum yok neden kartımı kullanamıyorum. lütfen çözün bu sorunu. ilginiz için tşk.

 164. 164
  soner
  24 Mayıs 2010 saat 06:28

  kredi kart işlemleri için 4440333 aradım yıllık aidat ücretini iptal ettirmek için fakat malesef arkadaşlar yardımcı olmadı.Bize bu konuda garanti bankasından gelen kredi kart işlemci arkadaşlar kart ücretini iptal etirebilir ayrıca bu yıla kadar ödemiş olduğunuz kredi kart yıllık aidat ücretlerini alabileceğimizi beyan edildi.Ama müşteri hizmetleri yok diyor hangisi doğru

 165. 165
  mehmet tapkan
  2 Haziran 2010 saat 09:10

  İyi günler
  kredi kartım bankanızca taksitlendirmedeydi borcum bittikten kısa bir süre sonra kartım kullanıma açıldı ama borcum olmadığı için tekrar kapandı alışverişe gittiğim yerlerden mahçup bir durumda geri dönüyorum veya nakit olmadığı için alışverişimi yarıda bırakıyorum kartımın açılmasını istiyorum 4440333 noyu aradım taksitlendirmeden dediler ama borcumun son ödeme tarihi 08,06,2010 nasıl oluyor anlamadım yardımcı olurmusunuz

 166. 166
  arzu yücel
  16 Temmuz 2010 saat 02:31

  3 ay kredi kartımdan euroka sigorta adı ile ben onay vermeden sigorta başlayıp kartımdan ücret kesmişler 444 0 334 nolu müşteri hizmetleriniz ile görüştüm ve onay vermediğimi bu paranın tekrar bana iade edilmesini talep ettip fakat bana kesilen toplam 23,00._TL nin bana çkesilerek ödeneceğini söylediler yani 14,00._TL ödeyeceklermiş benden izinsiz bir şekilde başlayıp hemde nasıl parama el koyabiliyorlar? ben bu paranın hepsinin ödenmesini talep ediyorum şikayet dilekçesimi yazmam gerekiyor yada nereye dilekçe vermem gerekiyor? Lütfen bana yardımcı olun

 167. 167
  şerafettin yavaş
  20 Temmuz 2010 saat 14:33

  Merhaba

  Ben flexi karta sahip bakanızın bir üyesiyim daha önceleri kartızıkullandım fakat 2 yıldır kartınızı kullanmıyorum borç bakiyesinde 3 lira gibi borç kalmış küsüratlardan dolayı fakat 2 yıl bana extra gelmedi ve 2 yıl sonunda 2 yıllık kart kullanım bedeli olarak 118 tl gibi bir extra geldi MÜŞTERİ HİZMETLERİ ile görüştüm olmas geren gibi cevap aldım ve yaklaşım çok soğuk ve sanki tavır edsında ödemek zorundasın ve ödemessen takip işlemi icra gibi yasal yollar başyacaktır tavrı edası ile karşılaşınca üzüldüm ve bana göre yasal olmayan belirtilen bedeli ödedim ve 20 07 2010 tarihinde saat 22.15 de kartımın iptaline baş vurdum ve iptal ettirdim ve bu kart sebebi ile yaşadıklarım çok sinirlerimi bozdu ve kart iptalinden sonra şimdi acayip rahatladım belki bu yazdıklarım bir şey ifade etmiyor sizce ama pisikolejim düzeldi.
  saygılar

 168. 168
  yeliz bay
  21 Temmuz 2010 saat 04:11

  iyi günler ben mayıs ayında 95 milyon ödedim ve borç olmadığı gözüküyordu.fakat bu ay msj geldi borcumu yatırmam gerektiği söylendi.gidip baktım ve 155 milyon borç gözüküyor tamam taksitler kalmış olabilir ancak benim onayım olmadan nasıl sağlık sigortası yapılır güya msj yollanmış msj la sağlık sigortası mı yapılır beni arayıp sormadan. başka bankalar kaç kere arayıp sorarken istiyor musunuz diye siz msj. yolluyorsunuz .bir ayda bir sürü msj gönderiliyor aramaya insanları tenezül etmiyorsunuz yüklü miktarda borcum olsa eminim kaç kere arardınız..ve ben bankanın verdiği numaradan arıyorum hep meşgul sağlık sigortasını iptal ettirmek istiyorum kimse ilgilenmiyor nasıl bir banka bu anlamadım

 169. 169
  murat aydoğan
  23 Temmuz 2010 saat 12:20

  benim yaptığım yazı neden yayınlanmamış onu anlamadım birde bana borcum hiç bildirilmeden yasal işlem yapılıyor ve 190 tl ye nasıl çıkıyor bilmek istiyorum ben avukatlarınız aracılığı ile 90 tl ödedim ama haksız bir kazanç sağladınız ben bunu gerekli yerlere yazarak bildiricem çünkü bana iki yıl boyunca hiç bir bilgi verilmedi ve herhangi bir kaıt da gelmedi

 170. 170
  idis öner
  27 Temmuz 2010 saat 11:08

  müşteri hizmetlerini arıyoruz teleskreterden başkasıyla işlem yapamıyoruz. siz oraya birde müşteri temsilcisine daha rahat bağlanmak için bişeyler düşünün. mesela hsbc bankı arıyorsun 70 i tıklıyorsun müşteri temsilcisi karşında oluyor…

 171. 171
  ufuk gungor
  27 Temmuz 2010 saat 15:45

  merhaba ben ufuk güngör,iki tane otomatik ödeme talimatım(iki telefon hattı) aralıksız yıllardır sürmesine rağmen aynı banka ve şubeden aynı hesaptan işletim ücreti kesilmiştir..ben gerek 4440333lü hattan telefonla ulaşmış,gerekse garanti bankası şub.leriyle görüşmeme rağmen ve haklı olduğum şüphesiz karşı taraftan kontrol edilmiş,kabul görmüşken 3 haftadır 34tl gibi çok komik bi rakam hesabıma yatmamaktadır..benim şikayetim parasal mevzu değil aptal-saf yerine maalesef konulmaktır,BURASI TÜRKİYE!!!

 172. 172
  hikmet kanlı
  28 Temmuz 2010 saat 05:25

  emekli maaş hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti iadesi için işlem yaptık denildi 12gün geçmesine rağmen iade yapılmadı.neden gecikti sorusuna verilen cevap*sistemsel gecikmeler olabiliyor*oldu.benim anlamak istediğim vizyon ve misyonlarının müşteri odaklı ve memnuniyetine dayalı olduğunu söyleyen bu kurumsal yapılar,neden buna uygun davranışta bulunmazlar,bu sistem denilen ucube çoğunlukla neden müşterinin aleyhine işler.müşteri geç kalsa hemen cezalandırılırda,neden geç kalınmış yada yanlış işlemlerde banka cezalandırılmaz.görülüp okunup anlaşılması yetmez gereklerinin yerine getirilmesi için yazdım,garanti bankasıda bu konuda en üst sıralarda dikkatlerinize.kredi kartlarının konu edildiği bir platforma bu konuyu yazma sebebim bir banka bankacılıkla ilgili her platformda yetkililerince cevabını verebilmelidir.saygılarımla.

 173. 173
  ismet çoker
  29 Temmuz 2010 saat 02:29

  bu garnti bankasına nasıl ulaşılır.böyle aptal bir çalışma şekli sadece bu bankayamı ait yoksa çalışmadığım ve bilmediğim bir bankada varmı?soru bile sorulamıyor eğer yelefona birileri çıkarsa.bankayla ilgili k.kartım ve ev kredim var,en yakın zamanda her ikisinide kapatacağım.aklı olan bu bankadan uzak durur…

 174. 174
  murat çelik
  31 Temmuz 2010 saat 02:32

  2009 yılının 11 inci ayında garanti müşteri hizmetleri beni arayıp bonus kart tavsiye ettiler 1 yıl kart masrafsız ikinci yılın sonunda 1 yıllık masraf kesilecek diyerek, ancak 2010 yılının başında 35 tl lik masraf kestiler ve her ayda 9,00 tl lik kart ödeme güvencesi diyerek masraf kesiyorlar, kimse sokaktan toplamıyor parayı neyin masrafı ne güvencesi, şikayet için nereye baş vurulması gerekiyor bir bilgisi olan varsa lütfen bilgi versin rica ediyorum.

 175. 175
  SEÇİL YALABUK
  31 Temmuz 2010 saat 07:01

  merhaba maaşım garanti bankasına yatıyor,internet banka şubenizi sorunsuz kullanıyorum,fakat turkcel cep hattımın numarasını değiştirmeyi düşünüyorum bu drumda tekrar internet bankacılığını kullanmak istiyorum nasıl yeni numaramın bildirimi yaparım şubeyemi gitmek zorundayım,dileçemi vermem gerekiyor,yardımcı olursanız çok sevinirim

 176. 176
  veysel taşan
  2 Ağustos 2010 saat 12:33

  bu nasıl banka 3 gündür 4440333nolu telefonda 20 şer dakika görüşme yaptım tek muhatap bilgisayar derdimi nasıl anlatacağımı bana söyleyecek biri varmı merak ediyorum

 177. 177
  hamdi
  18 Ağustos 2011 saat 08:56

  kredi kartımın kullanım süresi bitti yeni kartla ilgili bilgi alamıyorum yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla

 178. 178
  musa
  23 Ağustos 2011 saat 08:15

  atanmam sebebiyle maaşımı garanti bankasından almaya başladım internet bankacılığıyla EFT yapayım dedim oda ne 5.00 TL ücret istedi bundan önce maaşımı aldığım bankamdan bütün işlemlerimi internet bankacılığıyla yapıyordum ve bir kuruş talepleri olmuyordu zaten bu garanti bankasıyla calışmaya devam edersem maaşımı EFT ücretine yatıracağım.Ayrıca ALLAH rızası için şu telefona bir canlı temsilci çıksın garanti bankasına yakışmıyor.

 179. 179
  isak köksal
  28 Ağustos 2011 saat 06:10

  bu nasıl banka 4440333nolu telefonda 20 şer dakika görüşme yaptım tek muhatap telesekreter. derdimi nasıl anlatacağımı bana söyleyecek biri varmı merak ediyorum.ankara gibi bir şehire sınırlı sayıda luzumsuz yerlere paramatik konmuş.be.mi söyleyeyim siz benden daha iyi bilmelisiniz bankamatiklerin okul çıkışı hastane çıkışı gibi acil para gereken yerlere.bankamatik bulmak için ankarada 2km yürüdüm bazı bankalar alışveriş mağzasına bankamatik koymuş bazıları kalitesini artırmak için hastane içine küçük şube açmış.ayrıca limiti olan kredi kartının mağazalara girdiğimizde limitnin yok denmesi bu işincabası.allahtan yedek kart varda rezil olmuyoruz

 180. 180
  Beyhan Çetin
  23 Eylül 2011 saat 03:06

  Sayın Genel Müdür ve diğer Yetkililer.Lütfen 4440333 numarali garanti bankasi musteri hizmetleri arandığı zaman,telesekreter değilde direkt muhataf olacağımız biri çıksın.derdimizi anlatalım.ve bizi gerekli yere yönlendirsin.telesekretere bağlayıp ordan oraya sürükleyip bizlere eziyet edeceğinize lütfen daha duyarlı olun.insanlara artık ulaşamamaktan kına geldi,lütfen bu sorunlara eğilin, sabahtan beri bir muhatap bulamıyorum.tşk

 181. 181
  harun çelik
  23 Eylül 2011 saat 15:45

  ben garanti bankası demet evler şubesine, çelik tepe şubesi adına hesap kartı açtırdım bir buçuk ay oldu hala gelmedi…. lüfen ilgilenmenizi arz ederim…… gbir suru sıkayet var ama ilgilenen hiç kimse yok…!

 182. 182
  HEDİYE KURU
  26 Eylül 2011 saat 10:02

  bugün uzun zamandır 4440333 no.lu telefondan müşteri hizmetlerinize ulaşmak için uğraşlar verdim. kredi kartınızı kullanmadığım için şifreye sahip olmadığımdan bir türlü ulaşamadım. Kullanmadığım kartın yıllık aidatının iptal edilmesini talep ediyorum.

 183. 183
  uğur endes
  29 Eylül 2011 saat 08:32

  ben kredi karti başvurusunda bulunmuştum.beni 444 0 333 arıyor ama ben seslı ortamda çaliştiğim için duymuyorum tekrar dommek istiyorum meşgul düşüyor müşteri hizmetleri bana yardimci olacak kimse yok mu
  ?

 184. 184
  eda
  2 Ekim 2011 saat 12:52

  merhaba ,

  kredı basvurusunu herhangı bır garantı subesınden yapabılır mıyım.. kartımın hangı subeden cıktıgının bı onemı varmı?

 185. 185
  NEVZAT ERDOĞAN
  6 Ekim 2011 saat 04:46

  bankanız kanalı ile elektrik ve telefon ödemesi için otomotik talimat verdim .bankama müracaat ettiğimde müşteri hizmetlerini arayınız .yardımcı olamıyacağını belittiler. otomatik talimat olan telefon ve elektrik faturasını neden kesemediklerini izah edemediler

 186. 186
  osman
  6 Ekim 2011 saat 13:55

  GSkredı kartı basvurusunda bulundum musterı hızmetlerı ıle gorustum onaylandını soledı ve 10 ile15gün arası gelecenı soledıler halen elıme gecmedı sızde yardımce olamzsanız eger kı bende gelrse eger gerı ıptal ettırp baska banklardan calıscam

 187. 187
  YILMAZ KARAMAN
  8 Ekim 2011 saat 04:12

  garanti bonus kullanıyorum kartımın ekim ayı hesap ektrasında 44 tl üyelik ücreti yazıyor bu nedir yoksa kart ücretimi bankanıza otomatik ödeme talimatı verdiğimizde kart ücreti kesilmeyeceğini söylemiştiniz bukonuda acil bilgi bekliyorum eğer kart ücretiyse hemen kartımı iptal ettiriyorum …

 188. 188
  aliye selçuk
  8 Ekim 2011 saat 09:27

  günlerdır müşteri hizmetlerini aramaktayım,bir türlü ulaşılmamakta olup sorunumu anlatamamaktayım.Money kartımı yıllık aidat ödemek istediğim için iptal etmek istiyorum,kullanmadığım halde yıllık aidat ödemekteyim.Lütfen bana bir yol gösterin.

 189. 189
  ali
  13 Ekim 2011 saat 07:06

  ne biçim banka bu ya müşteri hizmetleriniz7 24 niye meşkul 1 tane temsilcinizmi var

 190. 190
  kaan kudal
  14 Ekim 2011 saat 05:20

  yaaa ben bukadar kotu bi hizmet weren bankaya rastlamadim 4440333 diyosunuz ariyoruz konusabilcegimiz telesekreterden baska hicbise yok 3 hafta oldu kartimin basildigini soyluyolar ama ortada kart yok kuryede yok ne is anlamadim dahada pesine dusmuyorum hizmet 0.

 191. 191
  osman nuri salihoğlu
  29 Şubat 2012 saat 09:46

  BANKANIZ TARAFINDAN ADIMA GÖNDERİLEN 3 ADET KREDİ KARTI ÜYELİK AİDAT BEDELİNİN GERİYE DÖNÜK 10 YILLIK BEDELİNİN İADESİNİ TALEP ETMEKTEYİM

 192. 192
  dilek bolat
  14 Mart 2012 saat 13:45

  iyi günler. garanti bankasından emekli maaş karı alarak maaşımı postaneden garanti bankasına aldırdım. ama onun içinde yıllık kart ücreti alnıp alınmayacağını bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirm.

 193. 193
  birsel
  17 Mart 2012 saat 14:49

  kredi kartı yıllık aidatını ödemeyeceğim geçen yıl ödediğim aidatımı da geri istiyorum aksi halde kartı iptal ettireceğim.

 194. 194
  engin
  18 Mart 2012 saat 12:43

  sayın garanti bankası müdürlerin dikkatine ben geçen sene bankanızdan kıredi çekmiştim kırediyi öderken birkaç taksit verdim daha sonra kıredi parasını peşin ödedim başka bankadan çektim parayı peşin öderken iyidi başımıza bazı kazalar geldi bundan dolayı borcumu ödeyemedim borcum icraya gitti şimdi garantiden başvuru yapıyorum kabul edilmiyor artık tıkandım ne olur bana yardım edin borçlarım dağınık olduğu için hepsine yetişemiyorum lütfen garanti bankası olarak bir yardım edn ben bütün borçlarımı bir yere toplamak istiyorum bankanızdan kıredi çekip sadece bankanıza tek bir yere borçlanmak istiyorum bankanıza güvencim sonsuz lütfen bana bir şans daha verirmisinz lütfen bana cevap verirmisiniz eğer böyle bir telörans tanırsanız maaşımı bankanıza geçirmek istiyorum cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum

 195. 195
  YAŞAR
  21 Mart 2012 saat 10:37

  SAYIN YETKİLİ!

  BANKANIZDAN HENUZ YENİ FLXSİ KREDİ KARTI ALDI ANCAK; BİR ÖNCEKİ EKSTREME BAKILIRSA ANLAŞILACAK NE KADAR ALACAK VARSA HEPSİNİ ALDIĞINIZ GİBİ BONUSLARIDA GERİ ALDIN ÇOK GÜZEL HİZMETİNİZ VAR. TEŞKKÜLER. ANCAK; BU HİZMETLERİNİZDEN DOLAYI 4440333 ARADIM GÖREVLİNİZE KARTIMI KAPATMASINI SÖYLEDİM ANCAK KARTIM HALEN AÇIK. KARTIMIN İPTAL EDİLMESİNİ İSTİYORUM HEMEN. CEVABINI E-MAİLİMDE BEKLİYORUM. YOKSA TÜKETİCİ HAKLARINA ŞİKAYET EDECEĞİM AVUKAT VE DİĞER MASRAFLAR SİZ İLGİLİYE VEYA BANKANIZA ÖDETİRİLİR.

 196. 196
  ÖMER
  2 Nisan 2012 saat 12:27

  4440333 numarayı arıyorum sureklı mesgul bızım sozunlerımızı kım cozecek kart sıfremı ne ınternetten alabılıyorum nede telefondan yardımlarınız beklıyorum sımdıden tek ederım

 197. 197
  hakan
  5 Nisan 2012 saat 02:22

  iyi günler bankanıza kart başvurusunda bulunmuştum ve kabul oldu kuryeye verildi ama 2 hafta gecmesini rağmen daha gelmedi ne zaman gelir acaba ?

 198. 198
  ismail
  26 Nisan 2012 saat 06:54

  iyi günler 20/04/2012 günü müracatım üzere kartınız teslim edilmek üzere kuryeye teslim edilmiştir yazılı cep telefonuma gelen mesaj üzere kartımın henüz elimeulaşmadığını bildirir gereğini tapılmasını rica ederim ismail toker

 199. 199
  mehmet şahin
  9 Mayıs 2012 saat 06:37

  ben garanti bonus plas kart kullanıcısıyım bana yıllık aidat ücreti 55 tl geldi oysa yıllık ücret alınmayacak dediler bende kartı ona göre almıştım ve bu kartımdan hiç alış veriş yapmadım şimndi bu yıllık aidatı ödemem gerekiyormu haber bekliyorum lütfen cevap verin ben bu parayı ödemeyeceğim ayrıca mahkemeye müracat edeceğim

 200. 200
  mesut
  17 Mayıs 2012 saat 04:11

  mrb bu muşteri hizmetlerine ulasamıyorum 4440333 numarayı arıyorum herseferinde meşkul ilgilen miyorsanız kiredi kartımı iptal edeceğim boyle hizmet olmaz

 201. 201
  fatma
  17 Mayıs 2012 saat 08:38

  5yıllık kartımın kullanım süresi bittiği için iptal ldu. yenisi için başvurmadım. geçen 5 yılda kart aidatımı ödedim. ve şimdi iadesi için başvurabilir miyim.

 202. 202
  ÖZLEM
  21 Mayıs 2012 saat 08:21

  Ben haftalardır 444 0 333′ü arıyorum biri açsın şu tlfonu Allah aşkına neden meşgul sürekli…Çalıştırcak eleman mı bulamıyorsunuz anlamadım!!!!

 203. 203
  adem
  23 Mayıs 2012 saat 12:02

  bankanızın kıredikartınıkullandım borcum yüzünden takibe alındım borcumbiteli yaklaşık 5 ay oldu kıredi kartımı tekrar kullanma şansım varmı

 204. 204
  nihat yaşar
  24 Mayıs 2012 saat 00:45

  1. 4440333 nolu telefonunuz sürekli meşgul çalıyor.
  2 bana söz verilen 50 tl’lik parapuan hala yüklenmedi
  3 aslında sizinle çalışmak istemiyorum borçlarım mı kapatır kapatmaz ayrılacağım

 205. 205
  Turgut
  24 Mayıs 2012 saat 11:15

  Garanti Bankasının 12 seneden beri müşterisiyimi. Kredi kartımı kaybettiğimden yerine yenisini çıkartırken banka görevlisi kredi kartınızın taraftar kartı olmasını istermisiniz dedi Bende fenerbahçeli olan oğluma jest olsun diye fenerbahçe kartı olabilir ama ücret alıyormusunuz diye bilakis banka görevlisine sordum oda bana hayır almıyoruz dedi. Kartım elime ulaştı bir süre sonrada kredi kartı döküm makbuzum elime ulaştığında bankanın teklif edipde vermiş olduğu taraftar kartı için fenerbahçe kulübüne 100 tl. lik üyelik aidatı kesilmiş olduğunu farkettim. Bankayı aradığımda kesmiş oldukları üyelik aidatını geri öeyemeyiz dediler.Bende bunun üzerine ben Fenerbahçe kulübünden zenginmiyim buparayı bana bilgi vermeden sormadan kesiyorsunuz. Bunu bana bilgi vermeleri gerekirdi.ben fenerbahçe kulübününü mağazasından alışveriş yapsam kesseler indirimden yararlandınız deseler üzülmiycem. Bu sebeple 12 yıldır çalıştığım bu bankadan tüm işlemlerimi iptal ediyorum.Ve bu bankayla çalışan tüm müşterilere burdan ikaz ediyorum.

 206. 206
  MAAADUUURRRR!!!!
  7 Haziran 2012 saat 04:51

  Bunlar soyguncu,yok birbirlerinden farkları aslında ama garantiyi tek geçerim.Konuk kredisi kullandık,faizler düştü yararlanamadık.Çok şükür (iliğimize kadar kemirdiler)borçu bitti,borcu yoktur yazısı istiyoruz 350,00TL FEK adı altında bi para talep ediyolar.Yazık,günah ya,nedir bunlardan çektiğimiz ya,sahipsiz olunca böyle oluyo işte.Doğmuşu koruyamıyan,rahimdeki embroyu korumaya çalışırsa …. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ????

 207. 207
  murat
  14 Ağustos 2014 saat 13:58

  kıredi kartımı bıloko yaptırmiştım yenisini talep ettim banka kuryede diyor kurye bizde böyle bir kart yok diyor kime inacam

 208. 208
  murat
  14 Ağustos 2014 saat 14:04

  müşteri hizmetlerini neden bukadar oyalıyor bizi önceden aradıgımızda hemen ilgileniliyoredu şimdişrakamları ezberletiyorlar lütfen arayın veya cevap verin

 209. 209
  Berke
  11 Eylül 2014 saat 03:49

  Internet uzerinden bonus genc kartina basvuruda bulunmustum gecen gum aradılar bir sürü bilgi sordular hatta kredi kartımi nerden alacagimi vs bile soylediler kartimin ne zaman limitinin artmasini istediğimi vs. Bir kac gun icinde kartiniz cikar mesajla bilgilendirilirsiniz dediler ve bugun mesaj gelmis kartiniz suan icin olumlu degerlendirilememistir diye nedeni nedir bir türlü anlam veremedim.

 210. 210
  KEMAL EKİNCİ
  14 Ekim 2014 saat 17:03

  Nasıl bir bankasınz hiçbir sorunu cozmuyorsunuz gebzedeki şubelerinizdende şikayetçiyim hiç bir bilgi vermiyorlar insanıda azarliyorlar


Yorum Bırakın