Ana Sayfa : : MAXIMUM : : Maximum Kart Müşteri Hizmetleri

Maximum Kart Müşteri Hizmetleri

Ömrümüzü alışveriş yaparak geçiriyoruz. Sağladığı onlarca avantaj nedeniyle de alışverişlerimizde genellikle kredi kartı kullanmayı uygun buluyoruz. Teknolojinin ve internet kullanımının yaygınlaşması da online alışveriş alışkanlığı kazanmamız da oldukça etkili. İnternetten alışveriş ediyoruz diye, bu alışverişi umursamadığımız anlamına gelmiyor tabi ki. Yeri geliyor saatlerce mağaza mağaza dolaşmak yerine internette sörf yapıyoruz ve birkaç alışveriş sitesini dolaşıp 5-10 dakika, veya en zor ürün için yarım saat harcayıp kredi kartımızla alışveriş işlerimizi gerçekleştiriveriyoruz.

Aslında tüketici olarak, müşteri olarak da gitgide bilinçleniyoruz. Bilinçli bir müşteri olmanın en önemli göstergelerinden biri de müşteri hizmetleri departmanlarını daha çok aramak şüphesiz. Ya da call center veya çağrı merkezi de deriz.

Peki bir çok müşteri hizmetleri merkeziyle olduğu gibi, Maksimum Kart Müşteri Hizmetleri ile anlaşmanın en iyi yolu nedir?

Müşteri hizmetleri servisinde çalışan her bir görevlinin her gün sizlerin sorun ve taleplerini karşılamak için yüzlerce insanlarla konuştuğunu aklınızdan çıkarmayın. Çalışanları anladığınız, kendinizi onların yerine koyduğunuz zaman müşteri hizmetleriyle anlaşmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Ve müşteri hizmetleri çalışanların işlerinin ne kadar zor olduğunu.

Maksimum Kart müşteri hizmetleri çalışanı elbette ki güleryüzlüdür ve her şartta size yardımcı olmaya çalışır ancak çağrı merkezi elemanının işlerini zorlaştıracak bir yaklaşım sergilerseniz, iletişim kopukluğundan dolayı sizin de işleriniz zorlaşabilir. Bu gayet tabii bir olay.

“Türkiye İş Bankası Telefon Şubesi ve Çağrı Merkezi 444 02 02 numaralı telefonla her zaman yanınızdadır…”

Maksimum kart, İş bankası telefon şubesi ve müşteri hizmetlerine hemen ulaşabilmek için günün en yoğun zamanı olan öğlen ve akşamüstü saatlerinde aramak yerine, sabah erken aramayı tercih edebilirsiniz. Zaten bir personelin en dinç olacağı ve size en iyi yardımcı olabileceği zaman sabahın erken saatleridir.

Gecenin geç saatlerinde aramak da iyi bir yoldur, böylece yoğun olmayan bir personelle görüşürsünüz ve işiniz çabuk görülür. Gece geç saatlerdeki çağrı yoğunluğu gündüz ve akşam saatlerine göre oldukça azdır.

Kimse bir müşteri hizmetleri merkezini, “ne kadar da iyi çalışıyorsunuz, tebrik ederiz” demek için aramaz. Siz de bunun için aramayacaksınız. Bir sorununuzdan bahsedeceksiniz ve çözüm isteyeceksiniz. Ancak bu çözümü bulma yolunda yapılması gereken en önemli şey saygılı bir iletişim kurmaktır. Bunun için de tabiki sorununuzu sinirlenmeden, bağırıp çağırmadan anlatmanız gerekmektedir. Unutmayın ki, kişisel bir probleminiz olduğu için o personelle görüşmeyeceksiniz. Bankanızla aranızda bir sorun var ve o kişi bunu çözmeye çalışıyor.

Maksimum kart müşteri hizmetlerini aramadan önce talebiniz veya sorununuzu iyice bir düşünün ve lafı uzatmadan ve anlaşılır biçimde derdinizi nasıl dile getireceğinizi güzelce bir planlayın. Size sorulması muhtemel soruların cevaplarını önceden düşünün veya yanınızda bulundurmanız gereken kimlik, belge, kredi kartı gibi evrakların yanınızda olduğundan emin olun. Mesela, telefon bankacılığı şifreniz veya kredi kartınız mutlaka hazır olmalı. Dakikalarca boşa beklemiş olmayı kim ister ki?

Maksimum kart çağrı merkezini aradığınızda karşınıza ilk olarak operatör (santral) çıkar, oradan talebinize veya sorununuza göre çeşitli bölümlere ve personellere aktarılırsınız. Eğer sorununuz sistem tarafından otomatik olarak çözülebilecek bir sorunsa, bir insanla görüşmekte ısrarcı olmanıza gerek yok. Mesela kredi kartı şifrenizi bu şekilde değiştirmelisiniz. Tek yapmanız gereken yönlendirici bilgilendirmeleri iyi dinlemek. Eğer bir kişi aracılığıyla çözülmesi gereken manuel bir sorununuz varsa bir  personelle görüşürsünüz ve size çözümü sunar.

Bir personel sizden daha fazla bilgi istemediğinde ve sizi başka bir birime aktarmak istediğinde, derdinizi o kişiye anlatmakta ısrarcı olmayınız. Böylece aynı şeyi defalarca anlatıp kendinizi yormamış olursunuz.

Maksimum Kart Müşteri Hizmetleri’nde konuşmanın başında çalışan size ismini söyler. Siz de onun yaptığı gibi, ona ismiyle hitap ederseniz daha samimi ve düzeyli vir görüşme gerçekleşir. İletişim de iyi kurulmuş olur.

Sorununuz anında çözülmedi diye olayı kişisel alıp personelle çatışmaya girmek size birşey kazandırmayacaktır, unutmayın ki çağrı merkezini aramanızın nedeni probleminize çözüm bulmaktı. Sizden istenenleri yapmaya devam ediniz.

Maksimum Kart Müşteri Hizmetleri 444 02 02 numaralı telefonuyla, her türlü çözüm için yanınızdadır.

Tags: , , , ,"Maximum Kart Müşteri Hizmetleri" için 149 yorum yapılmış

 1. 1
  ÖZGECAN YİĞİT
  19 Mayıs 2009 saat 09:26

  ben kredı kartı ekstremın adresını degıstırmek ıstıyorum ama telefonla ulasamıyorum.yardımcı olursanız sevnırım.ekstrem gelmıyor.veya maıl atarsanızda olabılır

 2. 2
  hayati özcan
  25 Mayıs 2009 saat 01:53

  tüketici kredisinı yenıden yapilandırdığimdan dolayı maxsimum kartim mı iptal edilmiş gordum.yillardan beridır bankanizla çalişmaktayım hatanın derhal duzeltilmesını saygilarımla arz ederim. aksı halde gereğinı yapacağimı bılgilerinıze rica ederım. en kısa surede düzeltılmesı

 3. 3
  merih bentürker
  26 Mayıs 2009 saat 07:35

  kredi kartı ekstiremin mail adresime gönderilmesini rica ederim.

 4. 4
  site yoneticisi
  1 Haziran 2009 saat 03:34

  sayın okuyucularımız. bu sayfadaki yazı bilgilendirme amaçlıdır. maximum kart müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek için 444 02 02 nolu telefonu aramanız gerekir. maximum kartın resmi sayfası: http://www.maximum.com.tr/

 5. 5
  alpay
  2 Haziran 2009 saat 06:04

  eşim mine kibara farklı zamanlarda ek kart ,okart, bu kart denilen kendi bilgisi dahilinde olmayan farklı şekillerde kredi kartları gönderilmiş,kartları iade telaşı sorumluluğu bize yüklenmiştir.kart iade taleplerimiz kullanmayın, atın,paniye kapılmayın tarzında hiçte profesyonel olmayan ifadalerle geçiştirilmiştir.sorun akabinde bu kartlarla ilgili farklı adlar altında hesaplarımıza üçretler yansıtılması.kart parası isim değişikliğiyle,üyelik aidatı adı altında bilinçli olarak zarara uğratılmaya çalışılmaktayız.şubelerle görüşmelerimizde kart farklı şubeden denilerek sonuç alınması tamamen hantal, geri dönüşümü sağlıklı olmayan, aynı zamanda ikna ediçi olmayan bir kısır döngüye sürüklenmekteyiz(daha öncede benzer sorunlar nedeniyle aynı dilekçe işlemleri uygulandı sonuç alamadığım gibi büyük zaman kaybına neden oldu).şubeye gittiğimizde dilekçe yazın paranızı alırsınız gibi açıklamalarla çok doğal bir süreçmiş gibi yol gösterildi.sonuç olarak
  1-
  kartları akıl almaz şekilde kişilerin isteklerini dikkate almadan gönderen siz
  2-birtakım kelime oyunlarıyla kart aidatı,üyelik aidatı adları altında yasaları hiçe sayarak haksız kazanç elde etmeniz bir yana
  3-demokratik bir süreç izlenimi vererek dilekçeyle paramızın peşine düşmek zorundamıyız
  4-şu ana kadar tesadüfen fark ettiğim kayıplarımın peşine düşerek yoğun çaba harcamaktayım
  5-ya yıllar yılı yapılan para akışlarında kimbilir ne kadar zarara uğratıldık hepsinden şüphe duymaya başladım
  6-gerekçesi açık, paraları kes peşine düşene parasını vererek sustur,peşine düşmeyen fark etmeyenler bize yeter
  7-sizde haklısınız hukuk devletinde yaşıyoruz yakın zamana kadar %350 temerrütler,bu uygulamalar hukuk devletinde oluyorsa
  8- avukat tutsun hakkını arasın,biz milyonları mağdur edelim milyonlar tek tek adalete baş vursunlar savunmasıyla oluşturulmuş kurnazca savunma mekanizmaları

 6. 6
  yunus pınar
  2 Haziran 2009 saat 09:37

  kredi kartı ekresi gelsin email adresine

 7. 7
  Necati
  16 Haziran 2009 saat 08:06

  Yenilenen maximum kredi kardıma üyelik aidat olarak 25.00 TL. gelmiş.Öncekinin üyelik aidatı yoktu maaşımızı iş bankasından aldığımız için. Bu yeni gelen kredi kartı öncekinin devamı diye geldi.Buna da olmaması gerekir.Eyer farsada önceden şu kadar diye üyelik aidatı diye bildirilmesi gerekiyordu, kartın yenisi geldiğinde. Eyer üyelik ücreti geri iade edilmese kartı kullanmamayı düşünüyorum.Çünkü bir bankanın daha kredi kardı var hiç kart ücreti almıyor. ACİL CEVAP BEKLİYORUM…

 8. 8
  hilal çetin
  30 Haziran 2009 saat 23:50

  kredi kartı başvurusunda bulunmuştum ama bana hala olumlu yada olumsuz geri dönülmedi.daha öncede bu bankayla çalışmama rağmen neden böle bi sorun çıktığını anlayamadım.işimden dolayı mesai saatleri içinde gidemiyorum telefonlada yardım alamıyorum lütfen bi çare düşünün artık

 9. 9
  cemil
  6 Temmuz 2009 saat 09:12

  merhaba 2 yıldan fazla bir zamandır maximum kart kullanıcısıyım memnunmuyum değilim çünkü yıllık masraf alıyosunuz hemde fazla bir şekilde aynı zaman da yaptığım alışverilerde maxi puan yok denecek kadar az veriyorsunuz dalga geçer gibi. ben o maxi puanları istemiyorum iş bankası na hibe ediyorum. sadakam olsun ne bu ya geçen hafta cevahir alışveriş merkesine gittim telefon aldım kasaya geldim kredi kartı ile ödeme yapacağım dedim kasadaki bayan arkadaş beyefendi axess kartınız varmı diye sordu bende yok maximum var dedim hımm tamam dedi bende merak ettim arasında fark varmı dedim beyefendi maximum kartınıza % 0,5 maxi puan gelir 1000 / 1 tabiri caizse ama axees kartınız varsa % 10 yani 10 / 1 axess puan gelir dedi. bende yazıklar olsun keşke zamanında axess kart alsaydım dedim en azından verdiğim yıllık masrafın kat kat fazlasını alıyorum dedim. aldığım 500 tl lik talefondan bana 50 tl kalacaktı ama sagolsun iş bankası maxi puanı 2,50 tl verdi aradaki farkı lütfen herkes görsünde doğru yolu bulsun geçtiğimiz ay yıllık masrafı lanet olsun ödedim o yüzden 1 yıla yakın daha kullanıp kesin kapatacam iş bankası maximum kartımı. bu arada 2 yıldan fazladır aylık limitim aynı 800,00 tl bunun en kısa zamanda en az 1500,00 tl olmasını istiyorum bilginize sunulur. en kısa zamanda telefondan bana ulaçırsanız sevinirim.

 10. 10
  merve
  7 Temmuz 2009 saat 09:25

  kredi kartı ekstremin e-mail adresime gelemesini özellikle form doldururken belirttim. Ancak hala adresime geliyor.

 11. 11
  ismail kaya
  8 Temmuz 2009 saat 04:24

  dsi xx bölge müd özel güvenlik amiri olarak çalışmaktayım ilk defa kart başvurusu yaptım ona olumsuz cevap aldım neden olarak üzrimde haciz göründügü söylendi fakat benim bu zamana kadar hacisle falan hiç alakam olmamıştır artı maaşlarımızıda iş bankasından alıyoruz

 12. 12
  orhan
  14 Temmuz 2009 saat 12:37

  Turkıyenın en buyuk bankalarından bırı olan İş Bankasının sıtesınde maalesef sıkayetlertımızı dıle getırebilek haklı muşterı hattı bulamıyorum sorunlarımızı netten iletememıyoruz sayın yetkılıler teknolojiyi lutfen musterılerınız için kullanırmısın sıze lazım değil galıba

 13. 13
  altay
  23 Temmuz 2009 saat 16:20

  kredi kartı borcum için bana ihtarname gönderdiniz.çok üzgünüm ama Atamızın kurduğu bankamız kötü günlerim de bana neden sahip çıkmıyor*** ben bankamı çok ama çok seviyorum.neden bana hiç kredi önermediniz????????çok üzgünüm !!!!!

 14. 14
  mustafaşirin
  27 Temmuz 2009 saat 13:54

  Atatürkün bankasıyla çalışıyorum fakat ne yazıkki diğer bankalardaki kolaylıklar sağlanmıyor ben kredi kartı extrelerimin e mailime gelmesini rica ediyorum defalarca 4440202 müşteri hizmetlerini aramama rağmen cevap alamadım ilgililere duyurulur.

 15. 15
  türkay
  30 Temmuz 2009 saat 06:29

  ekstrelerim heray düzenli olarak gelmiyor bundan sonra E-mail adresime gönderirseniz sevinirim

 16. 16
  TOLGAHAN ALPASLAN
  3 Ağustos 2009 saat 03:31

  Bakıyorumda hiç biryerde memnun olan yok hep soyguncu hep mağdur olan insanlar.Merak ettiğim Güzelim Türkiye’de hiç bir iş doğru düzgün yürümez mi ya bir tek iş söylesin biri bana.

 17. 17
  Muhammet Fatih ZENGİN
  3 Ağustos 2009 saat 10:56

  sahip olduğum iki maximum kredi karttan birini daha önce banka personelinin lakaytlığından dolayı iade ettim. Şimdi ise 12/07/2009 tarihinde Adana-pozantı şubesinde yanlış şifre girilmesi dolayısıyla makinanın bloke ettiği ve bana aynı gün 444 0202 telefonundan kartınız 2 gün içinde şubenizde olur dediği kredi kartını bekliyorum. Bu gün 03/09/2009. Defalarca şubeme telefon ettim. Bana önce kargoda, ardından postada, bekliyoruz dendi. Kartım 2 günde elimde olacaktı 22 gün oldu. 444 0202 nolu telefona durumu ilettim, şikayet ettim, hala kart elime ulaşmadı. Söylermisiniz bu nasıl hizmet anlayışınız. BU şikayetimden dolayı, ve bu güne kadar sergilenen ilgi ve alaka ile de bağlantılı olarak aranıp sorunumla ilgileneceğinden de hiç ümitli değilim. Ey yetkililer belki aklınız başınıza gelir diye telefonumu bırakıyorum, 0544 278 62 32 bakalım neler olacak.

 18. 18
  muharrem dalgılıç
  4 Ağustos 2009 saat 04:32

  Kredi Kartı Ekstiremin mail adresime gönderilmesini istiyorum.

 19. 19
  osman
  4 Ağustos 2009 saat 09:06

  kredi kartı alacağınız oldugu zaman musterinizi hemen bulursunuz. ama borc bılgılerını almak ıcın ınsanı cıleden cıkartırsınız. sırf faız eklensın dıe 6 ay sesınızı cıkarmassınız sonrada 6 ay sonra 100 lıralık borca 1000 lıra ıstersınız..

 20. 20
  murat atmaca
  5 Ağustos 2009 saat 13:48

  kartımın şifresi geldi ama kartın kendisi gelmedi bu nasıl iş yapıyorsunuz

 21. 21
  özkan altınkaya
  7 Ağustos 2009 saat 00:58

  kredı kartı magduru olmamak ıcın 1 yıldır hıc kullanmadıgım karta 25.00 tl aidat geldı ve kartımı ıptal ettırmek ıcın en yakın subeye gıttıgımde bu yıldan sonra alınmayacagını vede subeme dılekce ıle basvurdugumda bu 25.00tl lık aıdatı ıade edebıleceklerını soyledıler bu dogrumudur?bu yontemle iade alanları duydum ide hakkı varsa ne dıye alınıyor? bu konuda aydınlatırsanız sevıvınırım saygılar

 22. 22
  harun kaçır
  11 Ağustos 2009 saat 14:11

  aylardır kredi kartı ekstirem gelmiyor her seferinde başvurmak zorundamıyım kartımı iptal etmeyi düşünüyom farklı kartlarımın ekstireleri zamanında elime ulaşıyor sadece sizden gelmiyor.ilginize????????????

 23. 23
  Tarık Dursun Dinçer
  12 Ağustos 2009 saat 12:34

  Bafra şubenizden istemiş olduğum alış-veriş kartı üç kez aralıklarla gitmeme rağmen değişik bhanelerle tarafıma verilmemiştir.İstanbula arabamla giderken en azından yakıtımı kartınızla alırım düşüncesiyle başvurdum.20 günde veremediler.Geri döndüğümde cebimdeki param bittiği için evimin alış-verişini yaparım diye almaya gittiğimde işlemin yeniden yapılacağı söylendi.Bu ne biçim müşteri hizmetleri.Ben maaşımı bu bankadan alıyorum ve karşılığında tutuma bakınız.Yetkililer lütfen reklamlarda hiç te böyle demiyorsunuz.Bafradan öğretmen maaşlarını bankanız zor alır haberiniz olsun.Kimse memnun değil.

 24. 24
  ercan
  13 Ağustos 2009 saat 07:04

  sayın bankam neden çok fazla sürekli bankamatiye el konuyo

 25. 25
  sinan şahin
  13 Ağustos 2009 saat 07:54

  benim ricam internette kendi hesaplarıma bakarken şifrem gitti yani bloke oldu benim mail adresime gönderiseniz çok sevinirim…

 26. 26
  mehmet
  16 Ağustos 2009 saat 03:46

  ben yıllardır kredi kartınızı kullanıyorum, daha önce izmir de ikamet ediyordum, sonra işi gereği başka bir ile taşındım ve ekstre adesimi değiştirmek istedim, ancak 3 ayrı ilde adres değişikliği için başvuruda bulnmama rağmen ne belirttiğim adresime nede mail adresime yaklaşık 1 yıldan beri bir türlü hesap ekstem gelmedi, bankanız için bu iş bu kadar zormu merak ediyorum, belirttiğiniz 444 02 02 nolu telefonunuzdanda bilgi almak tam bir bilmece bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

 27. 27
  sema
  17 Ağustos 2009 saat 01:38

  maximum kart ekstirem elime geçmiyor.lütfen belittiği e.mail adresime ekstiremi gönderin

 28. 28
  gülten
  17 Ağustos 2009 saat 02:57

  Kredi kartı ekstiremin mail adresime gönderilmesini istiyorum.

 29. 29
  Ali Rıza ADALIOĞLU
  18 Ağustos 2009 saat 02:09

  Sayın Yetkili İşbankasından geçen yıl İhtiyaç Kredisi kullanırken
  yanında birde kredi kartı verdiler
  Başka kartım olduğunu söyledim.Bunuda kullanın hiçbir
  ücreti yok dendi.Buay ki extrede
  25.TL Üyelik Ücreti isteniyor.
  Üyelik Ücretinin yasal olmadığını
  biliyorum.Hemen ücretinde kartımında iptalini talep ediyorum
  Saygılarımla.

 30. 30
  EMRAH
  18 Ağustos 2009 saat 08:28

  KARTIMI KAYBETTİM ON GUN SONRA VERILECEK DENDI AMA HALA GELMEDI

 31. 31
  özge
  19 Ağustos 2009 saat 02:29

  Müşteri hizmetleri bana neden cevap vermiyor. Arıyorum, kaç gün ve saattir kimse cevap vermiyor.

 32. 32
  özge
  19 Ağustos 2009 saat 02:31

  ödeme yapıcammm kart kapalı .ödemedım kapanmış. ödemedığimi biliyorum arıyorum müşteri hizmetlerini benden numara ıstıyo giriyorumm kapanmışş .. eeee ne yanı ben şimdi müşteri temsilcisıyle görüşemeyecekmıyımm. nasıl olcak bu işşş.

 33. 33
  oguz
  19 Ağustos 2009 saat 13:42

  kredi kartımda limit oldugu halde yapılan alışverişlerimde yetersiz bakiye diyor nedenini ögrenebilirmiyim

 34. 34
  mehmet tor
  20 Ağustos 2009 saat 03:30

  arkadaşlar kolay gelsin esktramın email adresime gelmesini istiyom ayrıca hesap kesim tarihi ayın 15 i olmasını istiyom çünkü yeni işimde ayın 15 şinde de maaş aldıgım için ödemelerimi geç yapıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

 35. 35
  ayten
  20 Ağustos 2009 saat 07:03

  kıredi kartı ekstremi meil adresime gönderilmesini istiyorum.adresim değiştiğinden dolayı rica ediyorum

 36. 36
  ayten adar
  23 Ağustos 2009 saat 03:03

  ankara akyurt,a taşındığdan ve iş bankası olmadığından burda hesap ekstremi meil adresime gönderilmesini rica ettim ve tekrar ediyorum lütfen ilgileninnnn bi dahaki ay ekstremi meil adresimde görmek istiyorum teşekkrler şimdiden

 37. 37
  MURAT BÖK
  24 Ağustos 2009 saat 15:49

  kredi kartı ekstremi mail adresime gönderilmesini istiyorum 6 aydır adresime ekstra gelmiyor bu sorunumu giderirseniz sevinirim…

 38. 38
  derya
  26 Ağustos 2009 saat 14:07

  Kredi kartını rastgele dağıttığınız için sadece kart sahipleri değil ailelerininde perişan olduğunu artık tüm Türkiye biliyor.Ailelerin borç ödemekten yorulduklarını ve en azından sizin bankanızın bu konuda daha dikkatli ve temkinli olmasını beklerdim ama maalesef .

 39. 39
  yasar ayana
  27 Ağustos 2009 saat 07:32

  ben kıredı kartımın ekstresını emıl adresıme ıstıyorum

 40. 40
  yaşar ayana
  27 Ağustos 2009 saat 07:36

  ben yıllık kredı kart ucretın gerı odenmesını talep edıyorum ?

 41. 41
  özgen
  28 Ağustos 2009 saat 08:38

  kredı kartı basvurusunda bulundum ama hala yanıt yuok bıde bankamatık kartım gelmedı 1 ay oldu hesap actıralı

 42. 42
  Selahattin Kandemir
  28 Ağustos 2009 saat 14:03

  Kart limitimin acilen artırılmasını istiyorum..

 43. 43
  mehmet ali
  1 Eylül 2009 saat 15:38

  ist maltepe şubesine yaklaşık 1 ay önce kredi kartı başvurusunda bulundum 2 haftaya kalmaz gelir dediler gelmedi nedir bu sorumsuzluk Gnl MÜD takılmıyor anlaşılan

 44. 44
  davut
  3 Eylül 2009 saat 15:50

  arkadaşlar iş bankası belki ülkenin en iyi bankası olabilir ama inanın müşteri hizmetleri sıfır hele internet sitesi hatalarla dolu ya şu siteyi adam akıllı bir web tasarımcısına yaptırsaydınız ya ne o ya proramcılık 1 sınıf öğrenisine yaptırtılmış gibi anlamasak web sitesi diye yutturcaklar müşteri hizmetleri sıfır birde 4440202 nolu telde çıkan telesekreterin sesli komutları hiçte açıklayıcı değil ve temsilciye bağlamamak için elinden geleni yapmak için proğramlanmış gibi sankiii..valla inanın bu bankayla çalışmaktan ve bu iletişim sorunlarından bıktım yaaaa.

 45. 45
  kübra aslı gülcan
  5 Eylül 2009 saat 08:35

  kredi karı ekstramin mail adresime gelmesini ve adres değişikliği yapılmasını istiyorum.ekstram başka adrese gidiyo elime hiç geçmiyo şimdiden teşekkürler.

 46. 46
  İdris iriç
  7 Eylül 2009 saat 02:09

  Kredi kartı hesap özeti borcum verdiğim talimat doğrultusunda telefonuma mesaj olarak gelmektedir.Teşekkürler mail olarakta gönderilmesini istemiştim lütfen yardımcı olurmusunuz. Benim için çok önemlidir.Şimdiden ilgi ve alakalarınızdan dolayı teşekkürler.

 47. 47
  osman
  8 Eylül 2009 saat 14:58

  kredi kartı için defalarca form doldurdum ama bi cevap alamadım ş.urfa viranşehir şb.yardımcı olursanız sevinirim.

 48. 48
  nur
  14 Eylül 2009 saat 14:37

  ya ben kredi kartınızı kullanıyordum..iptal ettim ve hesabımı kapattım..ama bana ekstre geldi..evet harcadığım yerler doğru taksitlerim doğru..ama ben tüm borcumu kapatıp iptal ettim zaten..anlam veremedim…bence kullanmamanız daha ii diyorum arkadaşlar..eğer herkese böyle yapıyorsanız bu bankanız için kötü bi izlenim..ben öğretmenim hem maaşımı alıyorum hemde kredi kartınızı kullanıyorum..ama açıkcası memnun değilim..iyi günler..

 49. 49
  Erhan
  16 Eylül 2009 saat 01:31

  maxsimum kredi kartımın ekstremi 4 aydır alamıyorum e-mail adresime gelmesini rica ediyorum geçen 4 ayn ektresinide gönderirseniz sevinirim saygılar

 50. 50
  tülay
  16 Eylül 2009 saat 08:30

  ekstramın adres değişkliğinden dolayı yeni adresime gelmesi ve email olarak gelmesini istiyorum

 51. 51
  Coşkun
  17 Eylül 2009 saat 02:27

  Müşteri hizmetlerini sürekli aramamıza rağmen neden cevap alamıyoruz. Ayrıca kredi kartı ekstremin son ödeme tarihine kadar neden gönderilmediğinin sebebini rica ediyorum. Bulunduğumuz ilçede İş Bankası olmadığı için Bankadan da öğrenemiyorum. Bir de ekstremizin e-mail adresimize gönderilmesiniarz ederim.

 52. 52
  mehmet muzaffer
  18 Eylül 2009 saat 07:22

  kredi kartlarımın extrelerinin mail adresime gönderilmesini istiyorum. bunun için 5 harcama puanı verileceği mesajı gelmişti

 53. 53
  egemen
  18 Eylül 2009 saat 17:29

  ben böle bankacılık görmedim ne kadar gereksız insan bu bankada toplanmış lanet olsun böle iş bankasına istenmeyen kart illede vericez dıye yalakalık yapıyolar verilincede müşteri hizmetleri piyasada yok

 54. 54
  hayriye mine
  28 Eylül 2009 saat 06:43

  maxi kartımın ekstresi E-MAİL ADRESİMEgönderin.Bankaya müracad ettim gönderilmiyor.postaylada gelmiyor.Borçlarımı görmek istiyorum.

 55. 55
  seval
  29 Eylül 2009 saat 09:46

  kredi kartı ekstremin mail adresime gönderilmesini rica ediyorum

 56. 56
  BAHAR
  2 Ekim 2009 saat 08:01

  kredi kartı ekstremin mail adresime gelmesini istiyorum..yardım edniz ltfn.

 57. 57
  mehmet yaşar
  4 Ekim 2009 saat 10:35

  kredi kartımın ekstresini e mail adresime gönderilmesini rica edrim..

 58. 58
  ALİ ŞAHİN
  5 Ekim 2009 saat 13:36

  Sayın iş bankası yetkilisi
  Ben 2000 yılımndan beri iş bankaı maaş kartı ve ayrıcada maksimum kredi kartı kullanmaktayım.2006 yılından beri Alanyanın Avsallar Kasabasında ikemmet etmekteyim.2 yıl öncesine kadar ALANYANIN Türkler kasabasına bağlı Petrol Ofisi yanında BİR TANE BANKAMATİĞİNİZ VARDI NE OLDUYSA YIKILDI VE BİR DAHADA YERİNE YENİSİ YAPILMADI .BU BANKAMATİK ANA YOLUN ÜZEREİNDEYDİ HER KES İŞİNİ GÖRÜYORDU.
  SAYIN YETKİLİ BENİ HER BAKKADAN ARIYORLAR KREDİ KARTI VERMEK İÇİN ;ANCAK BENİM UZUN YILLARDIR KULLANDIĞIM İŞ BANKASI KREDİ KARTINDAN BAŞKASINI KULLANMAK İSTEMİYORUM.;ANCAK ALANYA İŞ BANKASI YETKİLİLERİDE BİZE EN YAKIN BANKAMATİK KULUBESİNİ YIKIYOR AMA YERİNE YENİSİNİ YAPMIYORLAR.SAYIN YETKİLİ ALANYANIN EN YOĞUN BÖLGESİ OLAN KONAKLI.TÜRKLER.AVSALLAR.İNCEKUM VE OKURCALAR BELDELERİNDE BİR TANE İŞ BANKASI BANKAMATİĞİ YOKTUR.ACABA NEDEN YOKTUR ?LÜTFEN BİR TANE İŞ BANKASI BANKAMATİĞİ YAPIN.SAYGILARIMALA.ALİ ŞAHİN

 59. 59
  Savaş Ergün
  5 Ekim 2009 saat 14:12

  Benim (ve eşimin kullandığı ek kart’ın)kullandığım maxımum kredi karlarımızın kullanım süresi dolmuş.Telefonla iletişimimizde başarılı olamadık.Daha önceleri kullanım tarihi bitmeden bir kaç ay önce adresimize yeni kartlar gönderilirdi.
  maximum kartımın ekstresi E-MAİL ADRESİMEgönderin.

 60. 60
  Hikmet DİLMAÇÜNAL
  11 Ekim 2009 saat 06:12

  Maxiumu kredi kartımı üyelik aidatı iptali için başvuruda bulunmama rağmen (üyelik aidatının alınacağı yasal zorunluluğu olduğundan reddedildi) 16 yıldır kullandığım kartımı kullanamayacağımı bilgilerinize arz ederim.

 61. 61
  SEVGİ
  12 Ekim 2009 saat 01:32

  kredi kartınızı yaklaşık 3 ssenedir kullanıyorum.edirnede öğrenci idiö şimdi okulum biiti ve ekstremin mail adresime gelmesini istiyorum.şuan hala edirne ki boşalttığım ewe gidiyor.
  lütfen ilgilenin.
  saygılar..

 62. 62
  sevgi erdoğan
  12 Ekim 2009 saat 07:16

  maximum (işte üniversiteli) kart sahibiyim.okulum biitiği için ektremin MAİL ADRESİME gelmesini istiyorum.şuan hala edirne deki evime gidiyor.şimdiden teşekkürler.
  saygılar…

 63. 63
  aydın
  12 Ekim 2009 saat 18:01

  ekstremin ev adresi yerime e-postama gelmesini istiyorum ama nerden yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 64. 64
  özgen kalaycı
  14 Ekim 2009 saat 16:25

  ekstre hesap özetinin e mail adresime gönderilmesi için başvurmuştum sadece kağıt israfı olmasın diye ama kaç ay oldu gelmedi bankaya başvuruyorum sorun yok yada müşteri hizmetlerini arayın diyorlar aramama rağmen bir türlü çözümlenmiyor….yardımcı olunursa memnun olacağım

 65. 65
  abdulğani
  17 Ekim 2009 saat 04:13

  ekstra hesap özetinin (ekim ayına ait) 0 224 271 64 08 noya fax lanması acil lazım

 66. 66
  Aşkın
  22 Ekim 2009 saat 17:49

  ssk emeklisiyim bankanızdan kolay bir şekilde maaşımı nasıl alabilirim şubenize gittigimde oraya buraya yazın gidin (yerine)
  imza karşılıgı tüm işlemler bankanızda neden bitmiyr böyle bir kolaylık yokmu? mail adresime acıklama yapılırsa sevinirim saygılar

 67. 67
  kadir
  28 Ekim 2009 saat 06:44

  kredi kart ekstremi mail adresime gönderilmesini istiyorum.

 68. 68
  yusuf
  28 Ekim 2009 saat 07:55

  merhaba ben yusuf gecen hafta cumartesi buudy vitamin den protein tozu almak için sipariş verdim ama para ödenmedigi için siparişimi alamadım paranın neden havale edilmedigini ögrenmem mümkün mü bilgi verirseniz tesekkür ederim

 69. 69
  yusuf
  28 Ekim 2009 saat 08:24

  merhaba işim acele oldugu için tekrar yazmak zorunda kaldım hemen yanıt verebilirmisiniz teseekkür ederi

 70. 70
  güven olmaz
  1 Kasım 2009 saat 12:11

  iş bankasından bir türlü kredi kartı alamadım burdan yetkililere sesleniyorum Neden????

 71. 71
  gökmen verimbaş
  18 Kasım 2009 saat 17:05

  ziraat bankasından kredi cektim sana kredi kartı verecem dediler ama kredi kattı gelmedi ve ama şifresi geldi işyerime gelecekti bu sorunu cözelim arkadaşlar

 72. 72
  banu
  21 Kasım 2009 saat 14:50

  en kısa zamanda kartınızı iptal edeceğim.
  sizin kadar zor telefon bankacılığı görmedim.
  memurunuz otomatik talimatımı asgari olarak girmiş.2 kere rezil oldum.3 kere şubeye gidildi düzelmedi.benim kart ek kart olduğu için hiç hareket edemiyorum.
  internet şifremi de 2 kere yanlış girdiniz diye iptal ettiniz…bile bile…ben de bile bile yapı kredi ya da bonus gideceğim..tavsiye edeceğim..

 73. 73
  ali
  23 Kasım 2009 saat 05:03

  maximum kartımın hesap özeti elime geçmiyor bir yıl oldu hiçolmazsa meyil adresime gönderilsin

 74. 74
  FATİH TUTUCU
  24 Kasım 2009 saat 07:31

  ben iki senedir kartınızı kullanıyorum geçen sene yıllık kart ücreti almadınız bu senede talep ettim kabul etmediniz benim zaten limit düşük seviyede ben artık kartınızı kullanmak istemiyorum en kısa zamanda kartımı kullanıma kapatacağım

 75. 75
  yonca
  30 Kasım 2009 saat 14:43

  2 aydan beri ekstralarım gelmedi türkiye iş bankasının böyle ihmalde buluncağını düşünmezdim

 76. 76
  mustafa
  3 Aralık 2009 saat 05:25

  kıredi kartım ve bankamatik kartım hakkında yirmi gün önce muracaat ettiğim halde kartlarım bir türlü elime geçmedi bankaya gidip sordugumda kuryede oldugunu söylediler kuyenet orayı arıyorum enaz beş armadan sonra cevap veriliyor sice ulaşacak serviste diyorlar eve mahkum oldum yirmi gundur ulaştıramadılar kuryenet görevini yapmıyor lutfen ilğililere duyurulur daha kaçgun bekliyeceğim kuryenet

 77. 77
  mustafa
  3 Aralık 2009 saat 05:29

  maaşımı iş bankasından almak istiyorum banka benibaşka turlu yönlendiriyor neden bankadan olmuyorbuzulum bu eziyet niye ey işbankası yetkilileri kolayı yokmu sızneden yardımcı olmuyorsunuz

 78. 78
  bahar
  9 Aralık 2009 saat 16:12

  Maximum kartımın hesap özeti e mail adresime geliyordu.Ancak bir kaç ay önce başka bir şubeden hesap açtırdım ve hesap açtırırken bir adres verdim.Artık extrem o adrese geliyor ve mailime gelmiyor.Ben o adreste değilim artık.Neden böyle bir uygulamanız var?Extremin mail adresime gelmesini istiyorum.Teşekkür ederim.

 79. 79
  oktay atilla
  14 Aralık 2009 saat 17:56

  iş bank.maksimum kart sahibiyiz.Maaş hesabımız kırklareli iş bank nezdinde iken kredi kartı üyelik bedeli alınmıyordu.Dairemiz 15.12.2009 dan itibaren başka bir banka ile sözleşme aktedmiş.Bankanızca hemen misilleme gibi 25._tl. üyelik aidatı eşim zeliha atilla ve şahsıma borç kaydedilmiş. Yakışıksız bu davrsnış bizce hiç te hoş karşılanmamış olup,meğerki iptal edilmez,düzeltilemez ise bu uyugulama nedeniyle ailece yıllardır vaki olan münasebetle-rimizi sonlandıracağimı bilgileri-
  nize sunarım.Saygılarımla.
  (NOT.Bu talebim ilgilisine yönelik olup yayınlanmamasını, ayrıca sonucundan bilgilendiril-memi,hesap özetimin adresime gönderilmesini rica.)

 80. 80
  elf tkn
  16 Aralık 2009 saat 13:52

  yaklaşık 3 yıldır işte üniversiteli maximum kredi kartınızı kullanıyorum şimdiye kadarda gayet memnundum taki kartımın süresi bitene kadar. dilekçe yazdım ve kartı aldığım şubeye gönderildi (oda gönderildiyse tabi)müşteri hizmetlerini bilgi almak aracılığıyla arıyorum fakat o kadar ulaşılmazsınızki bi türlü derdimi anlatamıyorum size.sadece bu konudada deil adres değişikliği yapmak istedim kartı aldığım şubeden yapmam gerekiyomuş orayada gidemem çünkü türkiye nin diğer ucunda burdanişlem yapamaz mıyım diye sordum yurtta kalıyorum orda kaldığıma dair yazı istendi onuda götürdüm özel yurt olduğu için kabul etmediler napabilirim peki???4440202 yide aradım bekle babam bekle kartım yada hesabımla ilgili sorunumu halletmiycekseniz müşteri hizmetleri diye bişey neden varki adamın asabını bozmaktan başka bişeye yaramıyo

 81. 81
  elf tkn
  16 Aralık 2009 saat 13:54

  mail adresime bilgilendirme amaçlı bi mail atarsanız inşallah tabi zahmet olmazsa

 82. 82
  hasan hüseyin kara
  28 Aralık 2009 saat 03:50

  sayın yetkililer benbir kamuçalışanıyım daha önce maaşlarımızı bankanız nezdinde açılan hesapta alıyorduk bankamız degişti başka bir banka ile çalışmamıza devam ediyoruz adımıza acmış olduğunus estemiyerekde olsa açtığınız vis kartlartlar mesela akses kartı zoraki verildi istemediğimiz halde şimdi ise kart aidatı geldi oysaki hiç kullanmadım aidatı ödedim diğer bakalardaki kişilerle görüştüğümde yasal olmadığını geri iadesinin sözkonusu olduğunu ama bizim kırşehir şubesi işlem başlatdı ama ne zaman sonuçlanacak herhangi bir bilgi yok sözde bizi arayacaklar ama nezaman kendi alacakları olduğu zaman jet gibiler (Bunlara icrada dahil verecekleri oldğu zaman kaplumbağ misali verdiği parayı iadesi nerde ise üç ay oldu bu kadar zormu) bu bir terbiyesizlikdir vardımızda deselerki şugün gel veya o gün ödeyecegim birde varıyorsun sırda beklemek ama aklımdan çok şey geçiyorda terbiyem müsadeetmiyor diyeceğim madurıyetimin bir an önce giderilerek ödemiş olduğum 25.tl aydatın tarafıma ödenmsi tel: 0386 262 06 00 Erk.Y.Yurdu.Müd.Kırşehir

 83. 83
  Güner ÇİZGİN
  1 Ocak 2010 saat 10:35

  Sayın Yetkili,
  Bankanız İkitelli Şubesinde açılmış fakat aktif olmayan bir hesabım vardı, benim rızam ve bilgim dışında bir de KMH (ek hesap) açılmış ve bu hesapta nasıl olduysa -0.80 bakiye bugüne kadar faiz yürütülerek 130 TL ye yükselmiş ve ben bunu tesadüfen şube müdürü Ayşegül Hn ile maximum kartının iadesi istemiyle yaptığım telefon görüşmesinde öğrenmiş bulunmaktayım. Ev adresimde ve telefonumda hiçbir değişiklik olmamasına rağmen Bankanızca bana sorulmadan açılan ek hesaba ait faiz borcunun bana niye bildirilmediği, şayet borcum varsa ev adresime gelen maximum kart hesap özetinde neden borcumun 0 bakiye olarak gözüktüğü anlaşılmamaktadır.Tüm belgeler mevcuttur,
  Gerekli araştırmanın yapılarak, haksız ve usulsüz faiz uygulamasının kaldırılması ,tarafıma 7 gün içinde bilgi verilmesi,aksi taktirde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm
  (İŞ Bankası İkitelli Sanayi Şubesinin ilgisizliği, umursamazlığı ve küstahlıkları, benim gibi emekli , yıllarca devlete hizmet vermiş birini yıldırmış bulunmaktadır,hepsi birbirinden habersiz memurların toplandığı , başlarındaki müdürünün de yetki ve sorumluluğunun sıfır olduğu bir şube ile defalarca konuşmama rağmen her seferinde bana yanlış bilgi verilmiştir, Müdür Ayşegül Hn, önce sadece ana borcunuz varsa oda az bir rakam gözüküyor onu ödersiniz faiz ödemezsiniz demesine rağmen sonradan bundan da vazgeçmiş ve başka yorumlar getirmiştir.))

 84. 84
  erol
  1 Ocak 2010 saat 13:31

  kredi kartı ekstrem adresime ulasmıo….müşteri hizmetlerindende size ulasamadım yardımcı olun lütfen…..

 85. 85
  tuba
  9 Ocak 2010 saat 11:20

  işte üniversiteliyi bende kullanıyorum ama hiç memnun değilim yarın kartımı iptal ediiyorum çünkü iş banlasında ne sorunlarımla ilgilenen ler var nede umurlarında olanlar

 86. 86
  ali
  11 Ocak 2010 saat 10:54

  bu kartı zamanında aldım bi süre sonra faizi bindirdiler ödedim açık hesap bırakmışlar başkabauynkalardan ne yapmaya kalksam karşıma çıkıyor. iş bankası işini iyi yapmıyor almayın

 87. 87
  faruk
  12 Ocak 2010 saat 04:52

  işte üniversiteli kredi kartı için internetten başvuruda bulunmuştum gerekli belgeleri kurumunuza faksladım kart talebimin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek istiyorum

 88. 88
  halil
  12 Ocak 2010 saat 16:12

  taşıt vergisini kredi kartı ile öde taşıt siğortasında maxipuan kazanın diye reklam ve mesjlar geliyor 2009 temmuzda vergiyi internetden ödedim kasım ayındada siğorta yaptırdım ne puan geldi ne birşey bu nasıl iş

 89. 89
  hasan
  14 Ocak 2010 saat 09:37

  maximum kart kullanıcısıyım.kart bilgilerimin e mail ile gönderilmesini rica ediyorum.

 90. 90
  hasan kömüşdoğan
  14 Ocak 2010 saat 09:43

  maksimum kart kullanıcısıyım.ekstre bilgilerimin e mail ile gönderilmesini rica ediyorum

 91. 91
  ibrahim
  16 Ocak 2010 saat 04:48

  kredi kartlarımı kapatırdığım halde ekstraları geliyor kartlarımı şubelerine iade ettim bir tanesini kulanıyorum sorum çözülmezse bunuda iptal edeceğim başka bankayla çalışmayı düşünüyorum müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşmak ne mümkün bant dinletip duruyorlar aylık 1500 tl lik alış veriş yapıyorum bundan sonra diğer bankaların kredi kartını kulanacağım.

 92. 92
  mehmet demirbilek
  16 Ocak 2010 saat 13:30

  kredi kartımla ilgili bir sorun için muşteri hizmetlerini aradım.
  bilmemne talimatı veren muşterilere bakıyorlarmış sadece,bizde bu bankanın muşterisiyiz,bu gerizekalı uygulamayı kim akıl ettiyse hurmetler…

 93. 93
  songül
  18 Ocak 2010 saat 09:11

  kredi kartı ekstremin ev adresi yerime e-postama gelmesini istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim.

 94. 94
  huriye
  19 Ocak 2010 saat 12:14

  kredi kartı ekstrelerimin e-mail adresime gelmesini istiyorum.bunun için ne yapmam gerekiyor?

 95. 95
  zeynep
  20 Ocak 2010 saat 05:24

  limtim olmaına rağmen geçenlerde limit yetersiz dedi merak ediyorum nedenini.hesap extremin mail adresime gelmesini istiyorum ama nasıl yapıldığını bilemedim.yardım istiyorum.

 96. 96
  erol
  22 Ocak 2010 saat 09:15

  slm ben bir aydan fazla oldu kiredi kardina baş vurmuş tum ama bir yanitalamadim ndeni ogrenebilirmiyim en kisa zaman da yanidimi alabilirmiyım mum gun se kisa zaman emelime gonderseniz çok iyi olur geregen evrak lari bile gonderdim ama kimse ogaraşmak istemiyo sanirim yada keyfine gore dav raniyo??????

 97. 97
  tuba çelik
  25 Ocak 2010 saat 13:29

  işte üniversteli kart kullanıcsyım eksterelerm bi türlü elime ulasmadı aynı zmanada emailime gönderilsin die talimat vermiştim kii gelmiyo lütfen email adresime gönderin simdide tşkkrler.tuba çelik.

 98. 98
  mustafa
  25 Ocak 2010 saat 14:17

  yaklaşık bir aydır kiredi kartımı şifremi yanlışgirdiğimden dolayı kartımı bankamatik yuttu yenilenmesi kaç aysürüyo ya kapatın yada açın

 99. 99
  AYTAÇ
  27 Ocak 2010 saat 02:40

  meraba ya ben kredi kartımı kaybettim müşteri hizmetlerini aradım yardımcı oldular ama adresimi guncellemek istedim şubeye giymek zorundasınız
  benim şubeye gitme şansım yok bana kim yardımcı olacak sayın iş bankası soleyinde bizde bilelim ekstremin imal şime gelmesini rica ediyorum

 100. 100
  ZELİHA
  28 Ocak 2010 saat 03:29

  MERHABA
  BEN KREDİ KARTI EKSTREMİN
  DAHA ÖNCE OLDUĞU GİBİ YİNE MAİL ADRESİME GÖNDERİLMESİNİ TALEP EDİYORUM.
  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

 101. 101
  kaan
  28 Ocak 2010 saat 14:54

  iyi günler ben bundan yaklaşık iki hafta önce kredi kartımın hesap özetinin e-mail adresime gelmesi için müracaat ettim ama kart verilirken gösterilen ilgi maalesef bu tür küçük istekler için gösterilmiyor. Bi şeyin değişeceğini zannetmiyorum ama yine de bi şeyler yazmak istedim.

 102. 102
  bengü çalı
  2 Şubat 2010 saat 19:39

  iş bankası maksimum kredi kartı borcumu ve ekstremi mail adresime düzenli olarak her ay göndermenizi rica ediyorum.teşekkürler.

 103. 103
  necip
  5 Şubat 2010 saat 08:18

  slm maxsimum müşteri temsilcisi yaklaşık 4 aydır kredi kartım takibe alınmış yani kullanılamaz hale gelmiş.borcumu biraz geciktirmiştim sizden ricam tekrar kredi kartımı aktif duruma getirmesini saygılarımla arz ederim.

 104. 104
  ismail
  9 Şubat 2010 saat 11:07

  slm kredı kartı basvurumu bızzat subeden yaptım 1 ay oldu daha kullanamıyorum bu kartı hazırlaması bu kadar mı suruyo en uyduruk bnkada bıle bu kadar beklenmıyo nıye bu kadar yavas calısıyorsunuz anlamıyorum ıs bankasına yakısmıyo.

 105. 105
  Şaban
  11 Şubat 2010 saat 18:22

  İşbankasının evime gelip beni şubeye götürmesini istiyorum. çok yorgunum da… :) yok yok şifremi bi kağıda yazıp evime yollasınlar, hatta şube müdürü getirsin kapıma. şimdi herkese tavsiyem benim gibi istekleri olan herkes işbankası müştesi hizmetlerini yani 444 02 02 ‘yi arasın. çözemeyeceğiniz sorun olmayacak emin olun.

  Çayı koydum müdür beyle içeriz.. :) ))))

 106. 106
  yaşar
  14 Şubat 2010 saat 07:37

  6 ay önce evimi taşıdım yeni adresimi fatura ibra ederek bankaya müracat ettim ve kredi kartımın ekstirelerini yeni adresime gönderilmesini taleb ettim. 6 ay içerisinde talebim yerine getirilmedi.her aybaşı şubeye müracat ettim bir defada maille yazıştım.beni aradılar ve sorunun giderildigini söylediler.bir ay daha bekledim eski tas eski hamam degişen bişey yok.artık degişen birşey olacak oda bankam .bana tav olan çok kendileri bilir..

 107. 107
  melek
  16 Şubat 2010 saat 10:30

  bir yıldır kullanmadığım maximum kart iptali için bugün iş bankasına gittim.önce 25tl kart aidatını ödetip sonra iptal dilekçemi aldılar.yasal olmadığını biliyorum paramın geri ödenmesini rica ederim.iş bankası burdur şubesi.

 108. 108
  selahaddin
  18 Şubat 2010 saat 06:16

  benim kartım vardı senesi doldugu için bankamatik el koydu geri alabilmem için napmam lazım.cevap verirseniz sevinirim.ilgilenirize arz ederim tesekkur ederim..

 109. 109
  selahaddin
  18 Şubat 2010 saat 06:18

  email olarak yollarsanız sevinirim msn adresime

 110. 110
  emine karaca komurcuk
  24 Şubat 2010 saat 10:32

  11 şubatta limt yükseltme talebinde bulundum ama hala sonuç alamadım olmayacaksa haber verinde başka bankadan kart alalım

 111. 111
  emine karaca komurcuk
  24 Şubat 2010 saat 10:37

  Gaziantep pazaryeri şubesinden kredi kartım var ama limitini yükseltmek için talepte bulundum bir hafta oldu sonuç alamadım lütfen çok acil

 112. 112
  ilayla
  28 Şubat 2010 saat 13:09

  kredi kartıma maxipan yüklenmiş. İş bankası msj yollayarak bildirdi.bankamatikte de maxipuan görünüyor fakat kullanamıyorum kullanmak istediğim yerde red oluyor. maxipuan martta sona erecek kullanmak istiyorum bitmeden.. ama nasıl? yardımınız için şimdiden teşekkürler.

 113. 113
  Adile
  1 Mart 2010 saat 02:47

  1) 26/02/2010 Tarihinde venice giyim mağazasından puan kullanarak alışveriş yaptım. Aynı gün iade işlemi yaptım ve puanım şu ana kadar kartıma geri yüklenmedi.
  2)22/02/2010 Tarihinde cep telefonuma ve mail adresime Tebrikler, tüm sevenler maksimumda kapmpanyası kapsamında 20 tl maxipuan kazandınız. Maxpuanlarınızın son kullanma tarihi 3 mart 2010′dur diye mail ve mesaj geldi. Puanı alışverişte kullanmak için müracat ettiğimde puanımın olmadığını söylediler. Bütün bunlar ne demek oluyor. Müşterilerinizi aptal yerine mi koyuyorsunuz.Böyle bir mail ve mesaj atıldığına göre puanların da kartıma yüklenmesi gerekiyor. Açıklamalarınızı ve panlarımın bir an önce kartıma yüklenmesini bekliyorum.

 114. 114
  İLKAY TEMEL
  3 Mart 2010 saat 09:45

  Adıma kayıtlı olup ve iptal edilmiş olan , sonu 3918 ile biten kredi kartımın borcunun tamamının ödendiği halde MİDES kayıtlarında kapandı gözükmesine rağmen herhangi bir bireysel kredi çekeceğim zaman, halen gözüktüğünden engel teşkil etmektedir.Bu konunun düzeltilmesi için yapılacak işlemin bildirilmesini eğer bankalar birliğinin başında bulunan kurumunuzun bu konuda yardımlarının bir hesap sahibi olarak yardımlarınızı rica ediyorum.Saygılarımla

 115. 115
  özlem
  7 Mart 2010 saat 23:59

  Yaklaşık 8 aydır maxımum kredi kartınızı kullanıyorum ama hiç memnun değilim.hesap extralarım gelmiyor.kredi borcumu yatırdığım halde hala her ay 25-30 TL borç gözüküyor.yaklaşık 2 ay bu şekilde ödedim.harcama yapmadığım halde…acaba ne zamana kadar bu şekilde ödeme yapıcam..Bu yüzden acilen kredi kartımı iptal edip hesabımı kapattırmak istiyorum..Bilgilerinize….

 116. 116
  seda düztaban
  12 Mart 2010 saat 09:51

  günlerdir kredi kartı ekstremin adresinin değisikliğini yapmak için çağrı merkezini arıyorum ama ulaşamıyorum en kısa sürede mail adresimden ulaşıp bana bi çözüm yolu bulursanız çom sevinicem.

 117. 117
  ayşegül
  18 Mart 2010 saat 00:47

  yaklaşık 2 yıldır maximum kart kullanıcısıyım.extrelerim bana ulaşmıyor.neden?bu bankanın tarzı bu sanırım hiçbiri müşterisine extre göndermeyip tasarruf yapıyo herhalde ben mail istemiyorum evime
  extrem gelsin istiyorum.heray bankaya gidip borcumu ödüyorom ne ödediğimi bende bilmiyorum.müşteri hizmetlerini aradım sağ olsunlar çok yardımcı oldular adresiniz eksik diyolar.bugüne kadar garanti nasıl heray düzenli extremi gönderdide bu banka göndermiyor.
  ben dağdamı yaşıyorum komedi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

 118. 118
  neriman ünlü
  19 Mart 2010 saat 03:35

  kredi kartı hesap ekstremi mail adresime istiyorum çünkü hiç bi şekilde ulaşmıoo elime.

 119. 119
  SEMRA
  19 Mart 2010 saat 15:01

  adresim değişti.ekstremi yeni adreisme istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.teşekkür ederim

 120. 120
  abdulbaki
  23 Mart 2010 saat 07:05

  keredi kart eksremi email olarak almak istiyorum

 121. 121
  recep
  26 Mart 2010 saat 08:06

  maximum kartımın limitinin yükseltilmesi için müracat etmiştim olumlu yanıt alamadım neden 20 yıldir çalışıyorum ödemelerim düzenli o zaman neden müdür bey tipimimi beğenmedi acaba oysaki 800 tl olan limitimi 1000 tl istedim emekliyim.email olarak yanıtlarsanız sevinirim.

 122. 122
  nihat
  16 Nisan 2010 saat 08:35

  bir aya yakındır kıredi kartı başvurumu yapmıştım bana 10 15 gün içinde sana gelir demitiler ama halen cevap yok ilgilenmeniniz istiyorum teşekürler

 123. 123
  nedslihan ates
  19 Nisan 2010 saat 12:07

  kredı kartımın ekstraları gelmıyo nedenını ogrenebılırmıyım email olarak almak ıstıyorum cunku ev adresıne gelmıyo ekstralarımı gormek ıstıyorum

 124. 124
  fatma ceylan
  19 Nisan 2010 saat 14:11

  Daha önceleri mail adresime kredi kartı ektresi gelmesine karşılık iki aydır alamıyorum.Bu aksaklığın giderilmesi için gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

 125. 125
  murat çelebi
  23 Nisan 2010 saat 12:41

  maximum keredi kartımın borç özetini email adresime yolarmısınız

 126. 126
  vecdet cicek
  28 Nisan 2010 saat 11:48

  edirne iş bank kredi kart bocumun 4 ay sonraki tüm borçlarını yatımak istiyorum dedim ancak verilen cevap çok şaşırtıcı ancak kredi kartınızı iptal ederseniz tamamını alabilirim bende tamamını alın ve iptal edin dedim sonraki ayları kart iptal olmadan alamıyor ey banka yöneticileri bu nasıl bankacılık anlayışı isterseniz telf. verebilirim lütfen açıklama

 127. 127
  abdulkadir aldemir
  22 Mayıs 2010 saat 05:15

  maxsimum kredi kartımın ekstersini email adresime gönderilmesini istiyorum.teşekürler..

 128. 128
  abdullah tayyar
  24 Mayıs 2010 saat 05:31

  maximum kredi kartımın borç özetini e-mail adresime gönderirmisiniz.

 129. 129
  ayça
  24 Mayıs 2010 saat 10:30

  hesap ekstrlerim her ay degişiyor madem kafanıza göre keseceksiniz hesabı form doldururken niye soruyosunuz ben oraya hangı tarih yazdıysam o tarihte kesilmeli bu ne saçma iş bi care bulun artık

 130. 130
  tuğçe
  16 Temmuz 2010 saat 09:04

  slm 2 aydır kredi hesap ekstram e-maile gelmemektedir.ekstramı e-mail ile göndermediğiniz gibi telefonumada msj olarak gelmemektedir.bu durumu dikkate alıp ilgilenirseniz sevinirim.iyi çalışmalar…

 131. 131
  cana uçaker
  21 Temmuz 2010 saat 05:54

  maximum kart kulllanıcısıydım.kart limitim 1500 tl idi karta hızır yaptırdım peşinat olarak 150 tl yatırdım aradan bir kaç gün sonra 1540 tl yatırarak tüm borcu kapattım arkasından 153 tl faizi var dediler onu da yatırdım şimdi 4 dönemdir geçikmede yasal işlem başlatacağız diyorlar.1500tl lik borca 1843 tl yatırdım hala 1540 tl borcluyun ben kimin hakkında yasal işlem başlatayım .Lütfen bu sorunu çözün yada ben yasal hakkımı kullanacağım

 132. 132
  mehmet
  22 Temmuz 2010 saat 16:00

  18 temmuzda binbir güçlüklerle müşteri hizmetleri ile görüşme sonucunda maksimum karta 18 ay taksitle beyaz eşya almak için limt yükseltme talebinde bulundum ama hala sonuç alamadım olmayacaksa haber verinde başka bankadan kart alayımda onunla taksitlendirme yapayım

 133. 133
  aysel sanıl
  1 Ağustos 2010 saat 14:11

  sitenizden maximum kart ile ödeme yapmak istiyorum.(elektrik-su gibi)yardımcı olurmusunuz.acil

 134. 134
  muzaffer başaran
  18 Ağustos 2011 saat 04:00

  16 haziran 31 temmuz arasında yapmış olduğunuz petrol ofisinden 100 tl benzin alana 5 tl maxsi puan kampanyasına 4 defa ayrı günlerde 1oo tl benzin alarak katıldım. benzin almadan önze belirttiğiniz şekilde kredi kartı numaramı yazarak verilen mesaj numarasına mesaj çektim.kampanya bitiminde cep telefonuma kazandığınız maxsi puanlar kartınıza yüklendi mesajı almama rağmen karıma 7 agustos 2011 tarihine kadar yükle4me yapılmamıştır. bu konudaki aksıklığın giderilip mazsi puanlarımın kartıma yüklenmesi için gereğinin yapılmasını istiyorum sayğılarımla

 135. 135
  halil
  24 Ağustos 2011 saat 05:56

  maximu kredi kartı ekstremin son ödeme günü her ayın 25 i ektrem bana zamanında ulaşmıyor lütfen bu konuda defalarca telefonla bilgi vermeme rağmen düzenlme olmadı eğer sorun devam ederse kartımı iptal ettirmeyi düşünüyorum.

 136. 136
  mehmet şirin çetinkaya
  24 Ağustos 2011 saat 07:27

  kredi kartımın son kullanma tarihi 11/2011 de bitiyor.Bu tarihi daha da ileriye almak mümkün mü? Bide kredi kartı limitimi artırabilir miyim?

 137. 137
  mehmet şirin çetinkaya
  24 Ağustos 2011 saat 07:32

  Kullandığım maxımum kartı iş’te üniversiteli kartı…acil yardımcı olabilir misiniz?

 138. 138
  eyup eryiğit
  26 Eylül 2011 saat 16:00

  tayinim çıktı hesabımı kapatmak istiyorum kapatamıyorum çorum şubesinden yetkileri almışsınız sizinle çalişmak istemiyorum kredi kartımıda hesabımıda kapatın veya çorum merkez şubasine yekki verinverirken kolay veripte kapatırkene insanlara eziyet yapıyorsunuz böyle bankayla çalışmak istemiyorum ve başkalrınada anlatacağim

 139. 139
  ahmet
  27 Eylül 2011 saat 13:19

  ben kredi kartımı kaytbettim hesabı nasıl dondurabilirim

 140. 140
  recep demirok
  6 Ekim 2011 saat 00:56

  kredi kartının limit artırımında muracat ettim sonucunu öğrenmek istiyorum

 141. 141
  remzi atlı
  6 Mart 2012 saat 02:34

  hesap extramın adresime gelmemesinden dolayı tam olarak borcumu bilmediğimden dolayı harcama yapamamaktayım.

 142. 142
  ayten akan
  14 Mart 2012 saat 09:21

  kredı kartımı kullanmaya devam edıorum ancak adresım ve telefonum degıstı yardımcı olabılırmısınız acaba

 143. 143
  Osman YILMAZ
  15 Mart 2012 saat 10:04

  7 Temmuz – 7 Ağustos 2011 tarihlerinde yürütülen 3 fatura talimatına 50 TL maxipuan ödüllü kampanyanın şartlarını nasıl öğrenebilirim? kampanyaya katıldım ve şu an ciddi bir sorun yaşıyorum.

 144. 144
  ibrahim kurt
  26 Mart 2012 saat 15:59

  Türkiye İş Bankasının, 19 Kasım 2011 tarihinde düzenlemiş olduğu promosyona maxımıle kredi kartı ile müracaat yaptım. 20 Kasım 2011 tarihinde mesaj ile başvuru yaptım. “Başvuru Talebiniz kabul edilince sırasıyla 1- 29.11.2011 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. / 2-07.12.2011 tarihinde marketten- 110.60 Tl. 3- 10.12.2011 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. / 4- 12.12.2011 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. / 5- 13.12.2011 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. Belirttiğim şekilde alışverişler yapmış olmama rağmen söylenen 50.00 TL. lık maxsipuan hala hesabıma yüklenmedi.
  Daha sonra tekrar Türkiye İş Bankasının, 26 şubata kadar olan kampanyada maxımıle kredi kartı ile promosyona müracaat yaptım.sırasıyla 1- 11.02.2012 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. /2- 14.02.2012 tarihindededeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl.
  3- 15.02.2012 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. / 4- 20.02.2012 tarihinde şahin marketten – 118,00 Tl. /
  5- 11.02.2012 tarihinde dedeler benzin istasyonundan – 100,00 Tl. Belirttiğim şekilde alışverişler yapmış olmama rağmen söylenen 50.00 TL. lık maxsipuan hala hesabıma yüklenmedi.

 145. 145
  kemal ırak
  1 Nisan 2012 saat 06:52

  iş bankasına ait maximiles kartımla alışveriş yapıyorum.hesap extresi daha önce adresime geliyordu.ancak ,istanbula taşındım,yeni ev adresimi ve e-mail adresimi de edremit şubesinde müşteri temsilcisine kaydettirdim.2011 yılı kasım ayından beri kredi kartı harcamalarımın hesap extresini alamadım.çözüm lütfen.

 146. 146
  ayda yasavulbaş
  19 Nisan 2012 saat 03:14

  maksimum kartımdan yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. çalıştığım diğer 3 banka bu ücreti talep etmiyor. bu sebeple kartımı kullanıma kapattım. yine de üyelik ücretinden sorumlu tutulmaktayım. bu durumun düzenlenmesi için gerekli çalışma tarafımdan yapılacaktır.sizden de gerekli düzenlemeleri yapmanızı rica ederim. teşekkürler

 147. 147
  ahmet kılıçaslan
  7 Mayıs 2012 saat 09:59

  internetten işlem yapmam için yeni telefon numaramı size ulaştırmam lazım ..ama bu ancak bu kadar imkansız hale getirilebilir pes dogrusu..çağrı merkezinden menüleri dinlemekten başım döndü mümkün bir yol gösterirseniz sevinirim

 148. 148
  erol
  29 Mayıs 2012 saat 15:57

  arkadaşlar benim az bi borcum kaldı kredi kartına biter bitmez ilk işim kapattırmak olacak bıktım artık bunlardan yıllardır kullanıyodum ama kapatıp başka bir bankadan alacam aynı zamanda bu bankada 9 adet otomatik ödeme hesabım var bütün hesaplarımı kapatacam bana kredi ve kredi kartı vermek isteyen bir dünya banka var

 149. 149
  mesut avcı
  4 Ekim 2014 saat 13:12

  yıllk kart ucretımın ıadesını telep edıyorum yıllardır kullanmaktayım baska kartımda yok olanıda ıptal etttırdım sadece ıs bankası kullanıyorum


Yorum Bırakın